Irene i Seulgi z Red Velvet wydały debiutancki minialbum – „Monster”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Debiutancki minialbum Irene & Seulgi, członkiń grupy Red Velvet, zatytułowany Monster ujrzał światło dzienne w poniedziałek, 6 lipca. Dzień później ukazał się klip do tytułowego singla.

Irene i Seulgi to członkinie k-popowego zespołu Red Velvet, założonego przez SM Entertainment w 2014 roku. Obecnie, oprócz wyżej wymienionych artystek, w skład zespołu wchodzą jeszcze 3 wokalistki- Wendy, Joy oraz Yeri.

Irene i Seulgi z Red Velvet wydały debiutancką EPkę Monster

Pierwsze informacje o debiutanckim wydawnictwie Irene i Seulgi pojawiły się pod koniec kwietnia. Z czasem poznawaliśmy kolejne szczegóły oraz datę premiery. Ta miała miejsce w poniedziałek 6 lipca. Na EPce o tytule Monster, znalazły się 4 utwory oraz bonus track. Krążek szybko znalazł się na szczycie list przebojów iTunes w 45 krajach, m.in. w Kanadzie, Francji i Hiszpanii.

Red Velvet – IRENE & SEULGI – Monster – tracklista

  1. Monster
  2. Diamond
  3. Feel Good
  4. Jelly
  5. Uncover (Sung by Seulgi) (Bonus Track)

Dzień po premierze minialbumu, do sieci trafił także teledysk do tytułowego singla. Tekst utworu opowiada o staniu się potworem, który tańczy i przeszkadza komuś we śnie.

Red Velvet – IRENE & SEULGI – Monster

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.