Julia Pietrucha wydaje nowy album „FOLK it! TOUR”


26 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Już niebawem ukaże się nowy album Julii Pietruchy, na którym znajdą się koncertowe wersje piosenek pochodzących z dwóch wcześniejszych płyt artystki: Parsley oraz Postcards from the seaside, które wybrzmiewały podczas tras koncertowych FOLK it! TOUR. Sprawdźcie szczegóły.

Julia Pietrucha, podczas koncertów w ramach FOLK it! TOUR, wykonuje akustyczne wersje utworów ze swoich dwóch płyt Parsley oraz Postcards From The Seaside. Występy odbywają się w filharmoniach i najpiękniejszych salach koncertowych w Polsce.

W czerwcu artystka, wraz z zespołem, zagrała kameralny koncert na łonie natury w Osadzie Młyńskiej Oryszew. Posłuchajcie utworu Growl it, zarejestowanego podczas tego wydarzenia:

Julia Pietrucha – Growl it (Folk it! Tour)

Julia Pietrucha wydaje album z utworami w koncertowych wersjach

Już niebawem utworów w tych folkowo-bluegrassowych aranżacjach będzie można posłuchać w domowym zaciszu, gdyż trafią one na płytę. Krążek zatytułowany FOLK it! TOUR zawierać będzie 10 utworów. Znajdą się wśród nich dobrze znane kompozycje pochodzące z dwóch wcześniejszych płyt ale także 3 zupełnie nowe kompozycje. Album jest studyjnym nagraniem koncertowych wersji piosenek, granych podczas koncertów.

Oto moja wymarzona (kolejna) płyta. Esencja momentów, które na nowo obudziły we mnie radość tworzenia, bycia razem. Momentów, które przywróciły spokój i wiarę w muzykę. Oddaję Wam zarówno piękne dźwięki, jak i schowane w nich chwile niepowtarzalne, zdarzenia niezaplanowane oraz te przygody niezapomniane. W taką podróż tylko z Wami i z moim folkowym zespołem.

Julia Pietrucha
Julia Pietrucha FOLK it! TOUR
Julia Pietrucha – FOLK it! TOUR – okładka albumu

Premiera wydawnictwa zapowiedziana jest na 6 listopada. Jeśli chcecie powiększyć swoją muzyczną kolekcję o tę pozycję, możecie ją zamówić już teraz w przedsprzedaży pod tym linkiem.

zdjęcie główne: fot. Tomasz Sagan

Już niebawem ukaże się nowy album Julii Pietruchy, na którym znajdą się koncertowe wersje piosenek pochodzących z dwóch wcześniejszych płyt artystki: Parsley oraz Postcards from the seaside, które wybrzmiewały podczas tras koncertowych FOLK it! TOUR. Sprawdźcie szczegóły. Julia Pietrucha, podczas koncertów w ramach FOLK it! TOUR, wykonuje akustyczne wersje utworów ze swoich dwóch płyt Parsley […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.