fot. popmani

Johnossi i ich największe przeboje w warszawskiej Hydrozagadce


28 maja 2022

Podziel się newsem:

Duet pełen rockowych brzmień po raz pierwszy w Polsce. Johnossi zapraszają Was do warszawskiej Hydrozagadki, która zostanie rozpalona do czerwoności.

Johnossi po raz pierwszy w Polsce

Twórcy hitu Man Must Dance po raz pierwszy wystąpią w naszym kraju. Już teraz możecie złapać swoje bilety na przebojowy duet Johnossi, który podbije warszawską Hydrozagadkę.

Przeczytaj także: „Patoprohibicja” Maty to kawałek tak samo istotny, jak „Patointeligencja” [felieton]

Johnossi / klub Proxima/ Warszawa

Trwająca obecnie promocja siódmego już albumu duetu zawita również do naszego kraju. To właśnie w Warszawie usłyszymy wokalistę i gitarzystę Johna Engelberta oraz perkusistę Ossiego Bonde. Zebrana w klubie publiczność będzie mogła wspierać muzyków w nagłośnieniu ich wydawnictwa Mad Gone Wild.

Producentem albumu jest Pelle Gunnerfeldt, znany ze współpracy ze śmietanką szwedzkiego rocka: legendarnymi Refused, przebojowymi The Hives czy z postpunkowcami z Viagra Boys.

Krążek zapowiadały nam wydane wcześniej dwa niesamowite single Something = Nothing oraz najnowszy i klimatyczny utwór Koala Before the Storm.  

Czy naprawdę potrzebujemy przeżyć w swoim życiu traumę, aby obudzić się ze snu, który wydaje nam się prawdziwym życiem? Czy zanim przyszła burza, rozwiewając otaczającą nas mgłę, przeżyliśmy choć jeden dzień naprawdę?

– mówił o nowym utworze duet

Johnossi – Koala Before the Storm, posłuchaj!

Sama trasa z okazji nowej płyty oraz koncertowy post spowodowany światowym lockdownem będą na pewno okazją do ponownego pokazania światu swoich umiejętności.

Jonossi – kup bilet na koncert w Warszawie

Jeśli chcesz być świadkiem wielkiego debiutu duetu w naszym kraju, to już teraz złap swój bilet, który dostępny jest na stronie Biletomat.pl.

  • Supporty: Linn Koch-Emmery, PerNordmark
  • Miejsce koncertu: klub Hydrozagadka, Warszawa
  • Organizatorem koncertu jest Mystic Production

Duet pełen rockowych brzmień po raz pierwszy w Polsce. Johnossi zapraszają Was do warszawskiej Hydrozagadki, która zostanie rozpalona do czerwoności. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Johnossi po […]

JOHNOSSI | Warszawa | 6 czerwca 2022, Poniedziałek, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
95 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →