Jimmy Eat World na klubowym koncercie w Warszawie

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Amerykańska grupa Jimmy Eat World w ramach promocji swojego najnowszego albumu, w czerwcu wystąpi w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły.

Jimmy Eat World to amerykański zespół rockowy założony w Mesa w Arizonie w Stanach Zjednoczonych w 1993 roku. Zespół składa się z głównego gitarzysty / wokalisty Jima Adkinsa, perkusisty Zacha Linda, gitarzysty rytmicznego / wokalisty Toma Lintona i basisty Ricka Burcha. Zespół ma na swoim koncie dziesięć albumów studyjnych, a ostatni z nich zatytułowany Surviving, ukazał się w 2019 roku.

Jimmy Eat World – 555

Zdaję sobie sprawę, że nie byłbym tym, kim jestem dzisiaj, gdyby nie wszystko to, co się do tej pory wydarzyło. Mogę odsłuchać nasze stare płyty i usłyszeć, że próbowałem coś sobie przez nie powiedzieć … ale przy pracy nad tą płytą nie chciałem się tym sugerować. Nasz album z 1999 roku nazywał się CLARITY, ale tak naprawdę nie szukałem przejrzystości, kiedy to wydawaliśmy. Sedno tej decyzji brzmi: „Czy mam zamiar zrobić coś innego, czy mam kontynuować, mimo że nienawidzę tego, kim jestem teraz?’’. Na tym polega różnica między przetrwaniem a prawdziwym życiem ”. O to właśnie chodzi w piosenkach z SURVIVING.

Swój najnowszy album zespół nagrał głównie w swoim domowym studio, ponownie pracując ze współproducentem Justinem Meldalem-Johnsenem.

Jimmy Eat World w Polsce – data, bilety

Jimmy Eat World nową płytę promują podczas światowej trasy koncertowej, która obejmuje również Polskę. Amerykanie zagrają 25 czerwca w warszawskiej Proximie. Bilety na ten koncert są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Amerykańska grupa Jimmy Eat World w ramach promocji swojego najnowszego albumu, w czerwcu wystąpi w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły. Jimmy Eat World to amerykański zespół rockowy założony w Mesa w Arizonie w Stanach Zjednoczonych w 1993 roku. Zespół składa się z głównego gitarzysty / wokalisty Jima Adkinsa, perkusisty Zacha Linda, gitarzysty rytmicznego / wokalisty Toma Lintona […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jimmy Eat World - Warszawa, Proxima | 25.06.2020

Biletomat.pl
od 100 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.