Jesienna trasa Mary Komasy – sprawdź daty koncertów i miasta!


21 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Już za niespełna miesiąc Mary Komasa odwiedzi na koncertach kilka największych miast w Polsce, podczas których zaprezentuje materiał ze swojego debiutanckiego albumu!

Piosenkarka już 6 października zawita do klubu Hormon w Szczecinie, tym samym rozpoczynając swoją jesienną trasę. Na razie znane są daty sześciu październikowych koncertów, ale wkrótce ogłoszonych zostanie ich więcej.

7 października Mary Kosama wystąpi w Klubie Żak w Gdańsku, 8 października w ECK w Ełku, 9 października w Teatrze Syrena w Warszawie, 14 października w Starym Klasztorze we Wrocławiu oraz 15 października w krakowskim Centrum Dydaktyki AGH.

Mary Komasa podzieliła się z fanami nowym wideo do utworu “Oh Lord”, wyreżyserowanym przez cenioną na świecie fotografkę Paolę Kudacki.

Paola i Mary poznały się w Nowym Jorku. Do zobrazowania tajemniczego klimatu utworu wykorzystany został dziki krajobraz miejski Brooklynu jako tło dla surowej i emocjonalnie naładowanej ballady. Paoli zależało na wykorzystaniu jak najmniejszej ilości sprzętu, aby z łatwością móc śledzić Mary w drodze z parku na ulicę, na plaży czy w metrze. Wybór padł na iPhone’a, który pozwolił na dyskretną realizację.

Sprawdź także:
The Dumplings on tour! Zespół odwiedzi 12 polskich miast

Już za niespełna miesiąc Mary Komasa odwiedzi na koncertach kilka największych miast w Polsce, podczas których zaprezentuje materiał ze swojego debiutanckiego albumu! Piosenkarka już 6 października zawita do klubu Hormon w Szczecinie, tym samym rozpoczynając swoją jesienną trasę. Na razie znane są daty sześciu październikowych koncertów, ale wkrótce ogłoszonych zostanie ich więcej. Zobacz także Nowe […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →