kadr z filmu „Causeway”

Causeway”: Jennifer Lawrence wraca w zwiastunie nowego filmu Apple TV+


07 października 2022

Podziel się newsem:

Jennifer Lawrence wcieli się w żołnierkę z PTSD. Reżyserem Causeway jest Lila Neugebauer.

Jennifer Lawrence wraca przed kamerę

Po rocznej przerwie od czasu premiery filmu Nie patrz w górę Jennifer Lawrence powraca na ekrany. Wystąpi we wspólnej produkcji AppleTV+ i A24 zatytułowanej Causeway. Laureatka Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie Poradnik Pozytywnego Myślenia wcieli się w żołnierkę Lynsey. Powracająca z wojny w Afganistanie do rodzinnego domu w Nowym Orleanie kobieta mierzy się nie tylko z urazem mózgu powstałym po wybuchu ładunku domowej roboty, ale także z zespołem stresu pourazowego. Wkrótce poznaje pracującego w warsztacie samochodowym Jamesa, z którym zaczyna spędzać coraz więcej czasu. On także, jak się okazuje, przeżył w swoim życiu traumę.

Czytaj też: Premiery streamingowe października 2022. Typujemy najciekawsze filmy i seriale

Causeway zadebiutuje na platformie streamingowej Apple TV+ 4 listopada. Za reżyserię filmu odpowiada Lila Neugebauer, dla której jest to pełnometrażowy debiut. Poza Jennifer Lawrence w obsadzie znaleźli się m.in. Samira Wiley (Orange Is The New Black, Opowieść podręcznej), Brian Tyree Henry (Atlanta, Bullet Train) czy Stephen McKinley Henderson (Płoty, Lady Bird). Poniżej znajdziecie pierwszy trailer filmu Causeway.

Trailer filmu Causeway

Emancipation kolejną dużą produkcją AppleTV+

Film z Jennifer Lawrence nie jest jedynym, który w najbliższym czasie będzie miał swoją premierę na AppleTV+. Kilka dni temu do sieci trafił trailer produkcji Emancipation z Willem Smithem w roli głównej. Będzie to dla niego pierwszy występ od czasu incydentu na ostatniej gali rozdania Oscarów, kiedy to uderzył zapowiadającego jedną z kategorii Chrisa Rocka. Film opowiada o losach niewolnika, który ledwo uchodząc z życiem z plantacji, na której pracował, trafił na bagna w Luizjanie. Smith wciela się w nim w główną rolę. Za reżyserię odpowiada Antoine Fuqua, który ma na swoim koncie takie filmy, jak Dzień próby czy Do utraty siłEmancipation zadebiutuje na AppleTV+ 2 grudnia.

Jennifer Lawrence wcieli się w żołnierkę z PTSD. Reżyserem Causeway jest Lila Neugebauer. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Jennifer Lawrence wraca przed kamerę Po […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →