Jennifer Lawrence nie dostanie roli, bo jest za brzydka? Siostra Sharon Tate ostro o urodzie aktorki!


18 lipca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

A raczej o jej braku. ;)

Quentin Tarantino zamierza powrócić na reżyserski fotel, by nakręcić film o tragicznej śmierci żony Romana Polańskiego, która została w 1969 roku zamordowana przez członków sekty Charlesa Mansona.

Podobno kandydatkami do zagrania roli Sharon Tate są Margot Robbie i Jennifer Lawrence. Okazuje się jednak, że ten wybór nie spodobał się siostrze żony Polańskiego. Debra Tate w wywiadzie dla amerykańskiego portalu TMZ.com bezlitośnie wypowiedziała się na temat urody Jennifer Lawrence, a raczej jej braku. ;)

Nie mam nic przeciwko niej, ale ona nie jest wystarczająco ładna, żeby zagrać Sharon. Wiem, że to brzmi okropnie, ale mam swoje standardy.

Przy okazji Debra Tate przyznała, że do odegrania roli jej tragicznie zmarłej siostry o wiele bardziej pasuje Margot Robbie, która przypomina Sharon również sposobem bycia i poruszania się.

Oczywiście wśród fanów obu hollywoodzkich gwiazd od razu rozgorzała dyskusja na temat tego, która z aktorek jest lepsza i piękniejsza. Hm… A Waszym zdaniem która z aktorek jest bardziej HOT? Jen, czy Margot? ;)

 

 

A raczej o jej braku. ;) Quentin Tarantino zamierza powrócić na reżyserski fotel, by nakręcić film o tragicznej śmierci żony Romana Polańskiego, która została w 1969 roku zamordowana przez członków sekty Charlesa Mansona. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →