Jann, Rosalie. i Piotr Zioła. Letnie koncerty na Nocnym Targu Towarzyskim!


17 maja 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Poznański Nocny Targ Towarzyski zaprasza na koncerty czołowych polskich wykonawców. Tego lata zobaczycie takich artystów jak Rosalie., Jann, czy Piotr Zioła.

Rosalie. na Nocnym Targu Towarzyskim

Rosalie. to artystka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka tworząca w nurcie r’n’b. Ostatni z trzech wydanych albumów (po debiutanckim Enuff – 2016 r. i Flashback z 2018 r.) – IDeal – pojawił się w 2020 r. Został wyróżniony Fryderykiem w kategorii Najlepszy Album Roku Soul, R’n’B, Gospel. Od tego czasu artystka intensywnie koncertowała, będąc w trasie i pojawiając się na największych festiwalach muzycznych w Polsce. 23 czerwca zagra na Nocnym Targu Towarzyskim. To tam usłyszymy utwory, które pojawią się na jej nadchodzącym albumie, który będzie zatytułowany Motherlode.

materiały promocyjne

Gladiator wybrzmi w Poznaniu. Jann na koncercie w NTT

Jann szturmem zdobył serca polskiej publiczności i zyskał rozpoznawalność za granicą. Tym razem będziemy mogli zobaczyć go w Poznaniu. Jego piosenki znalazły się na najważniejszych playlistach w serwisie Spotify w kraju, a singiel Gladiator podbił również streamingi poza granicami Polski. Zadebiutował pod koniec 2020 roku singlem Do you wanna come over?, wydanym pod szyldem FONOBO Label. Kontynuując współpracę z wytwórnią, wypuścił kolejne utwory, a w marcu zeszłego roku ukazała się jego debiutancka EP-ka POWER. Jann — jak sam przyznaje — najlepiej czuje się na scenie. Swoją pierwszą solową trasę koncertową wyprzedał w niecałe 24 godziny. Wcześniej występował na największych polskich festiwalach (m.in. OFF Festival, Great September). Ma na swoim koncie również koncerty zagraniczne — Budapeszt, Bratysława i Sztokholm.

materiały promocyjne

Piotr Zioła z Wariatem

W 2022 roku ukazała się druga płyta Piotra Zioły Wariat. Wydawnictwo poprzedziły single: Błysk, Choć czuły gest tu radości niesie mniej, to krzywda nie rozlewa łez, Prąd i tytułowy Wariat z pełnymi symboliki teledyskami, które współtworzył sam artysta jako reżyser i scenarzysta. Wariat zabiera nas w podróż, dzięki której odkrywamy, co się działo u Piotra Zioły przez ostatnich kilka lat, kiedy to niespodziewanie zniknął ze sceny. Każdy z utworów w subtelny sposób opisuje doświadczenia z tego okresu. Usłyszcie je na żywo już 29 lipca w Nocnym Targu Towarzyskim.

materiały promocyjne

Bilety na wszystkie koncerty, które odbędą się w latem na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu, można kupić na stronie Biletomat.pl. W czerwcu i lipcu zagrają tam Jann, Rosalie. i Piotr Zioła!

Poznański Nocny Targ Towarzyski zaprasza na koncerty czołowych polskich wykonawców. Tego lata zobaczycie takich artystów jak Rosalie., Jann, czy Piotr Zioła. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Rosalie. na Nocnym […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →