fot. Samantha Gades, unsplash.com

Jak spędzić majówkę w mieście?


28 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Aby spędzić majówkę w ciekawy sposób, wcale nie trzeba nigdzie wyjeżdżać. Sprawdźcie nasze propozycje na nadchodzący weekend.

Jeśli lubisz spędzać majówkę przy grillu, to jest to jak najbardziej ok. Ale jeśli chcesz tym razem porobić coś innego, spieszymy z pomocą. Tym bardziej, że w końcu, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, możemy w pełni korzystać z tego, co może nam zaoferować miasto. Wieczór spędzony w klimatycznej miejscówce nad rzeką, a może koncert? Sprawdź, co będzie się działo w największych polskich miastach.

Majówka 2022 w Warszawie

29-30 kwietnia – MADE IN WWA 2022

Warszawa wejdzie w majówkę na rapowo. W piątek wystartuje pierwsza edycja festiwalu MADE IN WWA. Zagrają: OIO, Malik Montana, White 2115, Białas, JWP/BC, Dziarma, ReTo, Kacperczyk, Miły ATZ, Tede, Jacuś, Avi & Louis Villain, Kaz Bałagane, Dwa Sławy, Zdechły Osa, Tuzza, Janusz Walczuk, Miętha, CatchUp x Hodak, Smolasty, Oliwka Brazil i Barto Katt. Oprócz koncertów na wydarzeniu nie zabraknie także DJ setów, strefy gastro, warsztatów i paneli dyskusyjnych. Nie przegapcie.

majówka 2022
MADE IN WWA

Majówka 2022 w Gdańsku

30 kwietnia – 100cznia otwiera sezon

Gdańska 100cznia w majówkę rozpoczyna nowy sezon. Na dużej scenie odbędzie się koncert Rosalie., a przed i po zagrają: producencki duet Ment XXL i Jedynak, czyli Flirtini, lokalni bohaterowie Agent NOZ i 1988, reprezentantka stolicy Praktyczna Pani oraz specjaliści od soulful brzmień – Duszne Granie i DML.

majówka 2022
100cznia

1 maja – Free Ukraine – DAGADANA, Troye Zillia – Wygramy Muzyką

1 maja w gdańskim B90 odbędzie się koncert z cyklu Free Ukraine, z którego dochód zostanie przeznaczony na Polską Misję Medyczną, niosącą pomoc humanitarną mieszkańcom Ukrainy. Na scenie Free Ukraine wystąpią: polsko-ukraiński kolektyw DAGADANA oraz ukraiński zespół Troye Zillia.

Bilety na koncert są dostępne na stronie Biletomat.pl.

majówka 2022
Free Ukraine – DAGADANA, Troye Zillia – Wygramy Muzyką

Majówka 2022 w Poznaniu

29 kwietnia – 3 maja – Fajna Majówka dla Fajnych Ludzi | Festiwal Dobrej Zabawy

Majówka na Nocnym Targu Towarzyskim to 5 dniowy maraton dobrej zabawy. Co się szykuje?

Nadchodzi wielka majówka. Wracają ciepłe dni, wakacyjne romanse, kolorowe koktajle. Zjeżdżają się kolorowe trucki z solidnym zapasem ulicznego jedzenia. Kucharze ostrzą noże, a DJe rozgrzewają płyty

Majówkę zainaugurują Marka Własna i Foxall. W sobotę miejscówkę przejmie ekipa Hypetalk, czyli Young Multi, Młody Klakson i wielu innych. W niedzielę za sterami stanie Kuba Karaś z przyjaciółmi. Poniedziałek należeć będzie do ekipy FLAME i Belmondawg, a wtorek, jak na zakończenie majówki przystało – chillout na leżakach.

majówka 2022
Nocny Targ Towarzyski

1 maja – Targowisko Różności w KontenerART

KontenerART powraca z Targowiskiem Różności, które odbywać się będzie w każdą niedzielę, począwszy od 1 maja. Na plaży będzie można wystawić na sprzedaż swoje rękodzieło, dzieła sztuki, starocie i ubrania vintage. Udział jest darmowy.

majówka 2022

Majówka 2022 we Wrocławiu

1-3 maja – 3-Majówka

Tegoroczna edycja festiwalu 3-Majówka odbędzie się w dniach 1-3 maja. Na scenie wystąpią m.in. Happysad, Daria Zawiałow, Mery Spolsky, Artur Rojek, Karaś/Rogucki, Kaśka Sochacka, Pidżama Porno, Brodka, Nosowska, Vito Bambino, Kwiat Jabłoni i nie tylko. Tradycyjnie pierwszego dnia festiwalu gitarzyści z całej Polski zjadą się na wrocławski rynek, aby tam, wspólnie wygrywając legendarne Hey Joe, ponownie pobić Gitarowy Rekord Guinessa.

majówka 2022
3-Majówka

29 kwietnia – 8 maja – NAJDŁUŻSZE MAJÓWKOWE NOCE

W majówkę sezon rozpocznie także wrocławski Nocny Targ Tęczowa. Wśród tegorocznych nowości możecie spodziewać się chociażby cyklu imprez o nazwie SEKCJA NOCNA, w którym zagrają wrocławscy DJ-e i DJ-ki. Będzie też nowa strefa DISCO. Wpadajcie!

majówka
Nocny Targ Tęczowa

Majówka 2022 w Krakowie

1-7 maja – OFF SCENA 2022

OFF SCENA to wydarzenie towarzyszące festiwalowi filmowemu OFF Camera. Każdego dnia, oprócz projekcji, odbywać się będą koncerty. W programie znalazł się przekrój gatunków muzycznych – od rocka przez rap i muzykę elektroniczną. Wystąpią: KIWI, Balkan Taksim, Bluszcz, Plastic Mermaids, CUKIER, The LaFontaines, Córy, Sarapata, Decadent Fun Club, Brunettes, Shoot Blondes, Oliver Keane, Jann, Bukowicz i Jakub Skorupa. Siedzibą tegorocznej OFF SCENY jest Klub Spotkań Poczta Główna.

majówka
OFF SCENA

To gdzie się widzimy?

Aby spędzić majówkę w ciekawy sposób, wcale nie trzeba nigdzie wyjeżdżać. Sprawdźcie nasze propozycje na nadchodzący weekend. Jeśli lubisz spędzać majówkę przy grillu, to jest to jak najbardziej ok. Ale jeśli chcesz tym razem porobić coś innego, spieszymy z pomocą. Tym bardziej, że w końcu, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, możemy w pełni korzystać z […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →