Spędzasz majówkę w mieście? Sprawdź najlepsze opcje na długi weekend w Poznaniu!


24 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Przed nami dwa długie, leniwe weekendy! Podpowiadamy jak majówkowy długi weekend spędzić w Poznaniu!

W tym roku majówka trwa ponad tydzień! Piknikowanie, biwakowanie i inne rekreacje pod chmurką zaczynamy już 27 kwietnia i kończymy dopiero w kolejny weekend – 6 maja. :) Ale nawet jeśli dwa najbliższe weekendy spędzacie w mieście – na pewno nie będziecie się nudzić.

A już na pewno nie w Poznaniu! Bo tu majówka zapowiada się naprawdę dobrze! Oto kilka najlepszych opcji na spędzenie długiego weekendu w stolicy Wielkopolski!

POZNAŃ ZA PÓŁ CENY

28 i 29 kwietnia w Poznaniu zjecie, wyśpicie się i pozwiedzacie za pół ceny! To już 11. edycja cieszącej się ogromną popularnością akcji, która zaprasza turystów i Poznaniaków do wyjścia w miasto. Kolacja w eleganckiej restauracji, zwiedzanie poznańskich muzeów, wejściówki do teatru i pokój w Sheratonie? To wszystko będzie dostępne z 50% rabatem! Więcej o tym co, gdzie i za ile znajdziecie klikając TUTAJ.

OTWARCIE NOCNEGO TARGU TOWARZYSKIEGO

To okazja, by majówkę spędzić w doborowym towarzystwie. Świętowanie z okazji otwarcia jednej z najbardziej ukochanych przez poznaniaków miejscówek rozpocznie się już 27 kwietnia i potrwa cały tydzień. Kolejową 23 odwiedzi m.in. Ras, Natalia Przybysz, Novika i Mr Lexx, Małe Miasta i Krzysztof Zalewski. Po dokładną rozpiskę majówkowych imprez na Nocnym Targu Towarzyskim klikajcie link do artykułu. ⇓⇓⇓

Majówka w towarzystwie Natalii Przybysz? Tak będzie w Poznaniu na Nocnym Targu Towarzyskim!

OTWARCIE KONTENER ART

Najstarsza outdoorowa miejscówka w mieście również rusza w majówkowy długi weekend. Atrakcje? 28 kwietnia zagra duet Budyń & Bajzel, 30 kwietnia Sonbird, a poza tym czekać na Was będą wystawy, warsztaty (w tym farbiarskie i ogrodnicze!), imprezy z fajnymi DJ’ami oraz piwko z najlepszym widokiem na Wartę. :) Tak się będzie działo na otwarciu Kontener Art!

FOODHALL POZNAŃ

W budynku starego dworca PKP będzie okazja, żeby miło poczillować, zrobić niezłą radochę dzieciakom w Strefie Malucha, zjeść pyszoty z kasowych okienek w super promo cenie (w ramach akcji “Poznań za pół ceny”) oraz podylać do fajnych setów w granych w towarzystwie saksofonu. Tak zapowiada się ostatni weekend kwietnia w FoodHall Poznań!

WIELKA MAJÓWKA W BRAMIE POZNANIA

A w sumie to kwietniówka, bo rekreacje na Ostrowie Tumskim rozpoczną się już 28 kwietnia. Tu z kolei będziecie mogli odpicować sobie na wiosnę jednoślad w “rowerowym spa”,  przepłynąć się kajakiem wokół wyspy i wybrać się na rowerową wycieczkę Traktem Królewsko – Cesarskim. Miłośnicy zdrowej kuchni na pewno chętnie wpadną na warsztaty kiszonkowe, piwowarskie albo wegańskie, a ci, którzy chcą być eko – będą mogli wziąć udział w zajęciach robienia eko-chemii i szycia z odzysku. Brzmi super, a to nie koniec atrakcji. Cały program Wielkiej Majówki w Bramie Poznania znajdziecie TUTAJ.

“Idzie maj, piękny maj, dla Polaków błogi raj.” ;) Miłego chillowania!

Przed nami dwa długie, leniwe weekendy! Podpowiadamy jak majówkowy długi weekend spędzić w Poznaniu! W tym roku majówka trwa ponad tydzień! Piknikowanie, biwakowanie i inne rekreacje pod chmurką zaczynamy już 27 kwietnia i kończymy dopiero w kolejny weekend – 6 maja. :) Ale nawet jeśli dwa najbliższe weekendy spędzacie w mieście – na pewno nie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →