fot. Live Nation

Jack White zaręczył się i ożenił podczas pierwszej nocy swojej najnowszej trasy


11 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jack White wziął ślub podczas pierwszej nocy swojej nowej trasy koncertowej. Zrobił to przy akompaniamencie piosenki zespołu The White Stripes.

Niezwykła noc wokalisty

Ostatnie dni są niewątpliwie bardzo udanymi dla Jacka White’a. W piątek wokalista wydał swój czwarty album, Fear Of The Dawn, który jest pierwszym, długo wyczekiwanym wydawnictwem od czasu poprzedniego solowego krążka Boarding House Reach z 2018 roku.

Fear Of The Dawn jest również pierwszym z zapowiedzianych nam dwóch albumów, które ujrzą światło dzienne w 2022 roku. Kolejne dzieło, Entering Heaven Alive, pojawi się w najbliższym czasie.

Jack White – Fear Of The Dawn, posłuchaj!

Niewątpliwie zeszły piątek był bardzo szczęśliwym dniem dla White’a. Nie jest to jednak koniec dobroci, jakie przysporzył mu ten specjalny dzień. Wieczorem doszło również do zaśpiewania hymnu narodowego podczas nocy otwarcia dla Detroit Tigers. Jakby tego było mało, tego samego wieczoru White zaręczył się i ożenił.

Zobaczcie ten wyjątkowy moment White’a i Jean na poniższym filmiku!

Otwierający trasę The Supply Chain Issues Tour koncert odbył się w Masonic Temple Theatre w Detroit. Według Detroit Free Press White po godzinie koncertu zaprosił swoją dziewczynę i piosenkarkę Black Belles, Olivię Jean, na scenę, gdzie później wykonał dla niej utwór Hotel Yorba The White Stripes. Przy tekście piosenki „Weźmy ślub” White przerwał wykonanie i spojrzał na Jean, po czym wyciągnął pierścionek i powiedział: „Mam do ciebie pytanie. Wyjdziesz za mnie?” Jean odpowiedziała głośnym „Tak!” i oboje pobrali się podczas bisu trwającego utworu.

Detroit Free Press twierdzi, że kontrabasiści White’a i Jean byli drużbami i druhną. Długoletni przyjaciel White’a, Ben Swank, zorganizował ślub, a matka White’a i ojciec Jean również byli obecni podczas wielkiego wydarzenia. Małżeństwo White’a z Jean jest jego trzecim po tym, jak wcześniej związał się z Meg White w 1996 roku i Karen Elson w 2005 roku.


Album Fear Of The Dawn jest dostępny. Możecie posłuchać go poniżej!

Jack White wziął ślub podczas pierwszej nocy swojej nowej trasy koncertowej. Zrobił to przy akompaniamencie piosenki zespołu The White Stripes. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Niezwykła noc […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →