Kadr z teledysku „Ptaki pod kluczem”

Intruz promuje “Owoce grzechu” nowym emocjonalnym singlem


04 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Step Records dzieli się nowym kawałkiem Intruza pochodzącym z jego nadchodzącego albumu – Owoce grzechu. Sprawdź, co już wiemy o nowym wydawnictwie.

Intruz – Ptaki pod kluczem

Bit do kawałka wyprodukował Flame. Za klip odpowiada Ace of Art.

Premiera Owoców grzechu jest tuż za rogiem

Czwarty legalny krążek Intruza zadebiutuje na rynku 24 czerwca. Tak o płycie wypowiadają się wydawcy:

Owoce grzechu – czwarty solowy album Intruza wydany wspólnie ze Step Records! Artysta jak zawsze prezentuje wydawnictwo spójne i pełne emocji. Znajdziemy na nim m.in. oparte na faktach storytellingi, których bohaterami często są ludzie młodzi, mający przed sobą całe życie, jednak ich los nie jest dla nich łaskawy – to właśnie Owoce Grzechu.

Za brzmienie albumu odpowiedzialni są w większości producenci, z którymi Intruz w przeszłości wielokrotnie współpracował, tak więc fani będący z raperem od pierwszej płyty z pewnością nie będą zawiedzeni. Swoimi produkcjami oddali oni klimat krainy, w której żyć przyszło „lokalnemu chłopaczkowi”. Krainy, w której grzech rodzi swoje owoce.

Owoce grzechu w preoderze możecie zamówić tutaj.

Przeczytaj także: „How about some hardcore?” – pyta Hans 52 i prezentuje kolejny singiel z nowej płyty

intruz
Okładka albumu – Owoce grzechu, Step Records 2022

Ostatnie ruchy Intruza

Raper pochodzący z Opola jest bardzo płodnym artystą. W 2021 ukazały się dwa pełnoprawne albumy sygnowane jego ksywą: Armor oraz Za Niewinność. Drugi z wymienionych krążków wspiął się na 5. miejsce zestawienia OLiS. To nie jedyne wyróżnienie, które otrzymał w minionym roku – jego debiutanckie wydawnictwo, Lokalny Chłopaczek, otrzymało status Złotej Płyty. Osiągał sukcesy już przed oficjalnym początkiem kariery – jego pierwszy nielegal, Dante ulic, uchodzi za klasyk podziemia.

Przeczytaj także: Czasami zgredzi, już nie małolaci. Polscy weterani nadal są całkiem mocni [felieton]

Step Records dzieli się nowym kawałkiem Intruza pochodzącym z jego nadchodzącego albumu – Owoce grzechu. Sprawdź, co już wiemy o nowym wydawnictwie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Intruz – […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →