IKEA pomaga bezdomnym psom!


27 listopada 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Akcja wspierająca bezdomne psy to sztos!

Psy też potrzebują schronienia przed chłodem! Pracownicy włoskiej firmy Ikea przekształcili sklep w prowizoryczne schronienie dla bezpańskich psów, które nie mają gdzie się podziać. Odwiedzający sklep w Katanii sfilmowali psy spokojnie śpiące w salach wystawowych i pokazali to w Internecie. Film, który dodała klientka Vittoria Taccia Gabrielli ma już ponad 1 mln odsłon. Zobaczcie:

Una bella iniziativa per dare riparo ai randagi mentre fuori piove…..tutto questo succede nel centro commerciale di IKEA(Catania)……tra lo stupore di molti passanti,mia figlia commossa mi ha mandato questo video! Vogliamo applaudire questa civiltà??????

Opublikowany przez Vittoria Taccia Gabrielli Sobota, 10 listopada 2018

Nie jest to akcja zorganizowana przez siedzibę szwedzkiej firmy, tylko dobrowolna pomoc pracowników IKEI w Katanii. Klienci dodają na swoje konta social media zdjęcia z tymi pieskami, a niektórzy już je nawet przygarnęli do swoich domów! Piękna akcja!

View this post on Instagram

#ikea

A post shared by Alessandro (@axellcriss) on

Akcja wspierająca bezdomne psy to sztos! Psy też potrzebują schronienia przed chłodem! Pracownicy włoskiej firmy Ikea przekształcili sklep w prowizoryczne schronienie dla bezpańskich psów, które nie mają gdzie się podziać. Odwiedzający sklep w Katanii sfilmowali psy spokojnie śpiące w salach wystawowych i pokazali to w Internecie. Film, który dodała klientka Vittoria Taccia Gabrielli ma już ponad […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →