kadr z teledysku „Started"

Iggy Azalea ogłosiła powrót. „Skoro nie mogę mieć spokoju, wy też nie możecie”


10 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Po wydaniu albumu w zeszłym roku Iggy Azalea zapowiada kolejne wydawnictwo. Raperka wyda płytę w 2023 roku.

Iggy Azalea zapowiada nowości

Minął blisko rok od ostatniego materiału wydanego przez Iggy Azaleę. W poniedziałek raperka opublikowała tweeta, w którym ogłosiła, że szykuje nowości. Azalea wyznała, że myślała o porzuceniu muzyki z powodu wszechobecnej zawiści.

Zobacz: Wybrano najlepsze teledyski XXI wieku. Zobaczcie, co rządziło na YouTube po 2000 roku!

Rok temu byłam gotowa, by rzucić muzykę, ponieważ czułam zmęczenie negatywną energią, którą otrzymywałam. Nauczyłam się jednak, że nawet wtedy, gdy pilnuję swojego nosa, wy wszyscy i tak będziecie wścibscy i pełni negatywnych emocji. Więc skoro ja nie mogę mieć spokoju, wy też nie możecie. Wracam

– napisała raperka.

Aktywność Iggy na Twitterze jest regularna i intensywna, dlatego raperka chętnie retweetowała radość swoich fanów dotyczącą jej powrotu. Wśród licznych publikacji Iggy Azalea wrzuciła jeszcze trzy tweety, w których odniosła się do nadchodzącego projektu. Nawijaczka nie chce jeszcze zdradzać żadnych dat, jednak najpewniej album ukaże się dopiero w 2023 roku.

Dotychczasową dyskografię australijskiej raperki wieńczy The End of an Era. Album ukazał się nakładem Bad Dreams Records i EMPIRE 17 września zeszłego roku i doczekał się wersji deluxe. Na podstawowym krążku znajdziemy czternaście piosenek, a w odsłonie wzbogaconej dodano trzy kolejne kompozycje.

Iggy Azalea – Teh End of an Era (Deluxe) – odsłuch albumu

Po wydaniu albumu w zeszłym roku Iggy Azalea zapowiada kolejne wydawnictwo. Raperka wyda płytę w 2023 roku. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →