fot. Leniflashes

Hollow Coves po raz pierwszy w Polsce


25 maja 2022

Podziel się newsem:

Pochodzący z Australii duet Hollow Coves już jutro podbije warszawski parkiet. Czy jesteście gotowi na klimatyczną podróż w centrum stolicy?

Hollow Coves to gwarancja dobrych brzmień

Hollow Coves to duet tworzony przez Ryana Hendersona i Matta Carinsa. Tworząca w klimatach indie folku dwójka przyjaciół rozpoczęła swoją współpracę w 2013 roku. Zaczęło się niewinnie od zwykłych kompozycji, którym nie dawano szans na podbicie większego przemysłu muzycznego.

Jak się jednak okazało, piękne rozumienie brzmień przez dwóch artystów starło się ze sobą w nieziemskich kompozycjach, które doprowadziły duet na muzyczne szczyty.

Do największych inspiracji obu panów należą między innymi Angus & Julia Stone, Ben Howard czy The Paper Kites.

Przeczytaj także: Mr. Morale & The Big Steppers podkreśla znaczenie Kendricka Lamara dla światowego rapu [opinia]

Nasze początki były straszne, haha. Zanim Matt przyjechał do Kanady, zacząłem występować w barach, żeby poczuć się swobodnie na scenie. Byłem bardzo zdenerwowany. Nigdy wcześniej nie występowałem przed ludźmi. Za pierwszym razem byłem tak zdenerwowany, że nie umiałem grać na gitarze, a mój śpiew był w rozsypce. Skończyło się na tym, że przez kilka miesięcy występowałam 3-4 razy w tygodniu na otwartym mikrofonie. Potem kiedy przyjechał Matt, postanowiliśmy zrobić koncert i zagrać nasze piosenki, ale nadal nie czuliśmy się zbyt pewnie, więc nie promowaliśmy tego jako występu Hollow Coves. Nazwaliśmy się po prostu Matt i Ryan. To był zdecydowanie proces, który sprawił, że poczuliśmy się pewniej na scenie i wciąż się uczymy

– wspomina swoje początki duet
Hollow Coves
fot. Hollow Coves

Koncert, który ma już 3 lata

I tak w końcu możemy też powiedzieć – nareszcie! Po trzech długich latach duet po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Przekładany od 2019 roku z powodów pandemicznych spektakl przybliży nam najnowszy album formacji. Czy jesteście więc gotowi na to czarujące spotkanie z muzyką w wykonaniu Australijczyków?

Hollow Coves – These Memories, posłuchaj!

Zespół zagra w warszawskiej Hydrozagatce 26 maja 2022 godz. 20:00.

Pochodzący z Australii duet Hollow Coves już jutro podbije warszawski parkiet. Czy jesteście gotowi na klimatyczną podróż w centrum stolicy? Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →