fot. Shutterstock

HIPPIEZA powraca do Mielna w wybitnym wręcz składzie


08 czerwca 2022

Podziel się newsem:

HIPPIEZA po raz kolejny zaleje Mielno genialną porcją muzyki. Kto wystąpi na łamach tegorocznego wydarzenia?

HIPPIEZA znowu rozpali nas do czerwoności

Jedno z najgorętszych wydarzeń tego roku – HIPPIEZA – powraca do malowniczego Mielna. Po udanej zeszłorocznej edycji, w tym roku postanowiono dolać jeszcze więcej oliwy do ognia.

Festiwal odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia na Stadionie Miejskim Saturn, który sąsiaduje z plażą. W czwartek na uczestników wydarzenia czekać będzie Before Party z Kubą Karasiem, a od piątku rozpoczną się koncerty. I to jakie koncerty!

HIPPIEZA to nie tylko wyjątkowa muzyka i wspaniali, kolorowi ludzie, ale też mnóstwo festiwalowych atrakcji. W całym Mielnie pojawi się kilka stref festiwalowych z dodatkowymi atrakcjami w tym m.in. targi vintage, zajęcia z jogi i medytacji, masaż dźwiękiem gongów i mis tybetańskich, spotkania z ciekawymi postaciami i wiele innych. Połączenie najlepszej muzyki, niecodziennych atrakcji oraz wszystkich tych rzeczy z wakacyjną, morską atmosferą Mielna sprawi, że ten festiwal pozostanie na zawsze w Waszej pamięci!

– czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

Hippieza Mielno Festival, zobacz relacje!

Kto wystąpi podczas tegorocznego wydarzenia?

Tegoroczny line-up festiwalu zapowiada się niesamowicie. Fanom HIPPIZY zostanie zaprezentowany przekrój wszystkich muzycznych gatunków.

W pierwszy dzień na scenie wystąpią bowiem: Szymi Szyms, Igo, Mery Spolsky, Sidney Polak, Ralph Kamiński i PRO8L3M, podczas gdy w sobotę zagrają dla nas: BOKKA, Vellow, Fisz Emade Tworzywo, Nosowska, Tymek i Kayah.

Przeczytaj także: Mery Spolsky ogłosiła trasę. Lato należy do niej

Mery Spolsky trasa koncerty bilety
Fot. Jakub Photography

BOKKA – 900, posłuchaj!

HIPPIEZA – ile kosztują wejściówki na festiwal?

Organizatorzy podali również przewidywane ceny wejściówek na wydarzenie. Obecnie trwa sprzedaż I tury biletów, która cenowo prezentuje się następująco:

Od 4.05 do 30.06 I tura biletów:
– bilet jednodniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 179 zł
– karnet dwudniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 289 zł

Od 1.07 II tura biletów:
– bilet jednodniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 205 zł
– karnet dwudniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 329 zł

Dodatkowo w sprzedaży są również bilety COMFORT PASS zawierające dedykowany punkt wymiany opasek, wejście bez kolejki, bar bottle service oraz food corner w cenie 799 PLN.

HIPPIEZA po raz kolejny zaleje Mielno genialną porcją muzyki. Kto wystąpi na łamach tegorocznego wydarzenia? Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał HIPPIEZA znowu rozpali nas do czerwoności Jedno z najgorętszych wydarzeń tego roku […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →