fot. Shutterstock

HIPPIEZA powraca do Mielna w wybitnym wręcz składzie


08 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

HIPPIEZA po raz kolejny zaleje Mielno genialną porcją muzyki. Kto wystąpi na łamach tegorocznego wydarzenia?

HIPPIEZA znowu rozpali nas do czerwoności

Jedno z najgorętszych wydarzeń tego roku – HIPPIEZA – powraca do malowniczego Mielna. Po udanej zeszłorocznej edycji, w tym roku postanowiono dolać jeszcze więcej oliwy do ognia.

Festiwal odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia na Stadionie Miejskim Saturn, który sąsiaduje z plażą. W czwartek na uczestników wydarzenia czekać będzie Before Party z Kubą Karasiem, a od piątku rozpoczną się koncerty. I to jakie koncerty!

HIPPIEZA to nie tylko wyjątkowa muzyka i wspaniali, kolorowi ludzie, ale też mnóstwo festiwalowych atrakcji. W całym Mielnie pojawi się kilka stref festiwalowych z dodatkowymi atrakcjami w tym m.in. targi vintage, zajęcia z jogi i medytacji, masaż dźwiękiem gongów i mis tybetańskich, spotkania z ciekawymi postaciami i wiele innych. Połączenie najlepszej muzyki, niecodziennych atrakcji oraz wszystkich tych rzeczy z wakacyjną, morską atmosferą Mielna sprawi, że ten festiwal pozostanie na zawsze w Waszej pamięci!

– czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

Hippieza Mielno Festival, zobacz relacje!

Kto wystąpi podczas tegorocznego wydarzenia?

Tegoroczny line-up festiwalu zapowiada się niesamowicie. Fanom HIPPIZY zostanie zaprezentowany przekrój wszystkich muzycznych gatunków.

W pierwszy dzień na scenie wystąpią bowiem: Szymi Szyms, Igo, Mery Spolsky, Sidney Polak, Ralph Kamiński i PRO8L3M, podczas gdy w sobotę zagrają dla nas: BOKKA, Vellow, Fisz Emade Tworzywo, Nosowska, Tymek i Kayah.

Przeczytaj także: Mery Spolsky ogłosiła trasę. Lato należy do niej

Mery Spolsky trasa koncerty bilety
Fot. Jakub Photography

BOKKA – 900, posłuchaj!

HIPPIEZA – ile kosztują wejściówki na festiwal?

Organizatorzy podali również przewidywane ceny wejściówek na wydarzenie. Obecnie trwa sprzedaż I tury biletów, która cenowo prezentuje się następująco:

Od 4.05 do 30.06 I tura biletów:
– bilet jednodniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 179 zł
– karnet dwudniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 289 zł

Od 1.07 II tura biletów:
– bilet jednodniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 205 zł
– karnet dwudniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 329 zł

Dodatkowo w sprzedaży są również bilety COMFORT PASS zawierające dedykowany punkt wymiany opasek, wejście bez kolejki, bar bottle service oraz food corner w cenie 799 PLN.

HIPPIEZA po raz kolejny zaleje Mielno genialną porcją muzyki. Kto wystąpi na łamach tegorocznego wydarzenia? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins HIPPIEZA znowu rozpali nas do czerwoności Jedno z najgorętszych […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →