fot. Marlena Bielińska

HIPPIEZA powraca w pełnej krasie. Muzyczne wydarzenie nadchodzi


15 lipca 2022

Podziel się newsem:

HIPPIEZA po raz kolejny powróci do Mielna, by ugościć spragnionych muzyki fanów. Kto wystąpi podczas tegorocznego wydarzenia?

HIPPIEZA ponownie rozpali Mielno

Zbliżający się festiwal odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia na Stadionie Miejskim Saturn, który sąsiaduje z plażą. W czwartek na uczestników wydarzenia czekać będzie Before Party z Kubą Karasiem, a od piątku rozpoczną się koncerty.

HIPPIEZA to nie tylko wyjątkowa muzyka i wspaniali, kolorowi ludzie, ale też mnóstwo festiwalowych atrakcji. W całym Mielnie pojawi się kilka stref festiwalowych z dodatkowymi atrakcjami w tym m.in. targi vintage, zajęcia z jogi i medytacji, masaż dźwiękiem gongów i mis tybetańskich, spotkania z ciekawymi postaciami i wiele innych. Połączenie najlepszej muzyki, niecodziennych atrakcji oraz wszystkich tych rzeczy z wakacyjną, morską atmosferą Mielna sprawi, że ten festiwal pozostanie na zawsze w Waszej pamięci!

– czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

Przeczytaj także: HIPPIEZA powraca do Mielna w wybitnym wręcz składzie

Hippieza 2022
fot. materiały promocyjne

Hippieza Mielno Festival | Day 1: Kaśka Sochacka – Michał Szczygieł – Ania Dąbrowska, zobacz relację!

Kto wystąpi podczas tegorocznego wydarzenia?

Tegoroczny line-up wydarzenia dotknie naprawdę szerokiego przekroju muzyki. HIPPIZA ugości bowiem wiele gatunków muzycznych podczas zbliżającej się edycji.

W pierwszy dzień na scenie wystąpią: Szymi Szyms, Igo, Mery Spolsky, Sidney Polak, Ralph Kamiński i PRO8L3M, podczas gdy w sobotę zagrają dla nas: BOKKA, Vellow, Fisz Emade Tworzywo, Nosowska, Tymek i Kayah.

W piątek i sobotę planowane są też afterparty w stylu SILENT DISCO z Flirtini, Zeppy Zepem, Młodym Klaksonem i innymi. 

Inspiracją do stworzenia festiwalu był pierwszy Zlot Polskich Hippisów, który odbył się 20 lipca 1968 roku w Mielnie. Tego gorącego lata w Mielnie miał miejsce nieformalny pierwszy wielki zlot polskich hippisów – młodych ludzi wyznających idee wolnościowe i pacyfistyczne. Wśród przybyłych do Mielna hippisów znalazła się między innymi 17-letnia Olga Ostrowska. Właśnie tu przybrała pseudonim Kora, a kilka lat później zdobyła sławę jako wokalistka zespołu Maanam

– czytamy w opisie HIPPIEZY.

Przeczytaj także: Mery Spolsky ogłosiła trasę. Lato należy do niej

BOKKA Blood Moon premiera albumu koncerty 2022
BOKKA / fot. Filip Blank, art. Tomasz Goławski

HIPPIEZA – ile kosztują wejściówki na festiwal?

Organizatorzy podali również ceny biletów, których obecna sprzedaż leci już z II tury. Wygląda ona następująco:

Od 1.07 II tura biletów:
– bilet jednodniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 205 zł
– karnet dwudniowy (+ czwartkowe BEFORE PARTY): 329 zł

Dodatkowo w sprzedaży są również bilety COMFORT PASS zawierające dedykowany punkt wymiany opasek, wejście bez kolejki, bar bottle service oraz food corner w cenie 799 PLN.

HIPPIEZA po raz kolejny powróci do Mielna, by ugościć spragnionych muzyki fanów. Kto wystąpi podczas tegorocznego wydarzenia? Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex HIPPIEZA ponownie rozpali Mielno […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →