kadr z teledysku

„Hip Hip Hurra!”, czyli nowy singiel od sanah


20 lutego 2024

Obserwuj nas na instagramie:

sanah długo zapowiadała „coś nowego”, w międzyczasie podkręcając zainteresowanie fanów do granic możliwości i… adoptując hipopotama. 

sanah i Sapo(h)

Jak pisaliśmy w miniony piątek, uwielbiana w Polsce artystka postanowiła ogłosić fanom coś wyjątkowego, już w nocy zapowiadając „dzień radosnych wiadomości”. Dodała też gromkie „hip hip hura”, co korespondowało z jednym z dwóch newsów – artystka adoptowała hipopotama karłowatego Sapo w gdańskim zoo.

Czekał nawet Podsiadło

Prawie 10 godzin później sanah wróciła do zniecierpliwionych fanów z „niusem numer 2”. Skutecznie dawkowała emocje, podkręcała napięcie, tworzyła atmosferę wielkiej radości, a potem… nic nie ogłosiła. A właściwie ogłosiła, że coś wydarzy się w poniedziałek, ale bez słowa o nowej płycie czy trasie. Fani nie byli specjalnie zachwyceni. Czekał nawet sam Dawid Podsiadło, dając o tym znać na początku tygodnia w komentarzu: „No i tak stoimy, czekamy tu, weekend, noce, pani Idolko, prosimy, coś się niech wydarzy, emocje ogromne”.

Czytaj też: Za co sanahy kochają sanah? Fan mówi o jej uroczych wpadkach

Hip Hip Hurra!

Wreszcie pojawił się – nowy singiel o „hipopotamowym” tytule. Hip Hip Hurra! towarzyszy teledysk, który wcześniej zapowiadały kadry na Instagramie sanah. Widzimy tam zimową, nadmorską wersję wokalistki, która przemyka między kutrami i tańczy na spowitem śniegem plaży. Jako reżyserzy widnieją Zuzanna Irena Grabowska (czyli sanah) oraz Alan Kępski.

Sanah niedługo rusza też w trasę. Wyprzedała od ręki trasę Poezyje i nie tylko, podczas której zagra w najpiękniejszych salach koncertowych w Polsce. Jej dogrywką będzie Bajkowa sanah: Dansing – wiosną zagra w największych miastach w Polsce.

sanah długo zapowiadała „coś nowego”, w międzyczasie podkręcając zainteresowanie fanów do granic możliwości i… adoptując hipopotama.  Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie sanah i Sapo(h) Jak pisaliśmy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →