Hillary czy Trump – na kogo zagłosowałby Ron Swanson?


17 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Ron Swanson słynie ze swoich libertariańskich, antyrządowych poglądów, ale jeśli obawiacie się tego, że w Polsce głosowałby na Korwina, możemy Was uspokoić.

Gorący orędownik małego rządu i państwa minimum, miłośnik stolarstwa, whisky, mięsa i śniadań złożonych z bekonu i jajek – Rona Swansona ciężko byłoby nazwać demokratą. Nick Offerman często pytany był o to, na kogo zagłosowałby grany przez niego bohater serialu Parks and Recreation. Emisja serialu zakończyła się rok temu, ale Ron Swanson zapisał się już na zawsze w kanonie kultowych telewizyjnych postaci.

giphy-89

Czy wybrałby Trumpa? Choć na pierwszy rzut oka posiadacz dorodnego wąsa przypomina republikanina, Ron dobrze wie, że nie można ufać żadnym politykom, niezależnie od partyjnych kolorów. Obecne wybory w USA budzą jednak na tyle duże emocje, że Nick Offerman postanowił podzielić się na Twitterze tym, co o kandydatach na prezydenta myślałby Ron.

giphy-86

“Ron nie myślałby dobrze o Trumpie. Przede wszystkim byłby bardzo rozczarowany tym, że biznesmen wszedł w świat polityki. To ogromny krok wstecz. Działał w prywatnym sektorze i zupełnie nawalił. To nie mówi nic dobrego o jego zdolności podejmowania decyzji” – napisał aktor.

giphy-87

“Po drugie, zbankrutował od 4 do 6 razy, zależnie od tego, komu wierzyć. Ron nie lubi biznesmenów, których ratować muszą podatnicy. Po trzecie, Trump nie szanuje kobiet. Ron lubi kobiety. Kobiety są ludźmi i powinny być traktowane z szacunkiem”.

Czy jednak Ron Swanson głosowałby na Hillary Clinton? “Ron nie lubiłby także Hillary. Ona jest politykiem-karierowiczem. Ron ich nie lubi. Ale z pewnością chętniej zagłosowałby na Hillary, niż na Trumpa, jeśli musiałby wybierać”. To decyzja, z której na pewno zadowolona byłaby Leslie Knope, chociaż aktor zaznaczył, że Ron równie dobrze mógłby dopisać do swojej karty wyborczej Merle’a Haggarda lub Williego Nelsona.

Sprawdź także:
Eddy i Patsy wróciły! Krótki przewodnik po Absolutely Fabulous

Ron Swanson słynie ze swoich libertariańskich, antyrządowych poglądów, ale jeśli obawiacie się tego, że w Polsce głosowałby na Korwina, możemy Was uspokoić. Gorący orędownik małego rządu i państwa minimum, miłośnik stolarstwa, whisky, mięsa i śniadań złożonych z bekonu i jajek – Rona Swansona ciężko byłoby nazwać demokratą. Nick Offerman często pytany był o to, na […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →