HBO zapowiada nowy serial twórcy „Tamtych dni, tamtych nocy”

Podziel się newsem:

We Are Who We Are to pierwsza telewizyjna produkcja reżysera Luki Guadagnino, twórcy takich filmów jak Tamte dni, tamte noce czy Suspiria. Na ekranie pojawią się m.in. Kid Cudi i Chloë Sevigny.

We Are Who We Are – HBO zapowiada serial reżysera filmu Tamte dni, tamte noce

Na serial zatytułowany We Are Who We Are składać się będzie 8 odcinków, w których będziemy śledzić losy pary amerykańskich nastolatków – Frasera i Caitlin, mieszkających w bazie wojskowej we Włoszech. Fraser przeprowadza się do włoskiego Vento ze swymi matkami Sarah i Maggie, służącymi w amerykańskiej armii. Caitlin mieszka z rodziną w bazie już kilka lat.

W główne i drugoplanowe role wcielą się: Jack Dylan Grazer (Fraser), Jordan Kristine Seamón (Caitlin). Oprócz nich w serialu zobaczymy także Chloë Sevigny (Sarah), Alice Braga (Maggie), Kid Cudi (ojciec Caitlin) oraz Faith Alabi (matka Caitlin). Oprócz tego, w obsadzie znaleźli się także Spence Moore II, Francesca Scorsese, Ben Tyler, Corey Knight, Rom Mercier i Sebastiano Pigazzi. Za reżyserię odpowiada włoski reżyser Luca Guadagnino. Serial będzie dostępny na HBO we wrześniu.

Zobaczcie pierwszy zwiastun:

We Are Who We Are: Official Teaser


Przypominamy, że reżyser zapowiedział, że powstanie sequel kinowego hitu Tamte dni, noce. W główne role Elio i Olivera ponownie wcielą się Timothée Chalamet oraz Armie Hammer. Nie wiemy jeszcze, kiedy film trafi do kin, gdyż prace nad produkcją wstrzymała pandemia koronawirusa.

Tamte Dni tamte Noce sequel

We Are Who We Are to pierwsza telewizyjna produkcja reżysera Luki Guadagnino, twórcy takich filmów jak Tamte dni, tamte noce czy Suspiria. Na ekranie pojawią się m.in. Kid Cudi i Chloë Sevigny. We Are Who We Are – HBO zapowiada serial reżysera filmu Tamte dni, tamte noce Na serial zatytułowany We Are Who We Are […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.