Hania Rani zagra wiosną trzy wyjątkowe koncerty w Polsce


29 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Katowicki NOSPR to miejsce, o zagraniu w którym marzy niemal każdy artysta w Polsce. Właśnie tam usłyszycie wiosną Hanię Rani. Sprawdźcie, gdzie jeszcze!

Koncertowy podbój świata Hani Rani

Z początkiem roku Hania Rani ruszyła na podbój kolejnych miejsc na mapie nie tylko Europy, ale i świata. Trwająca właśnie część trasy Esja zawitała już chociażby do Izraela, a poza koncertami z trasy, artystka jest również ogłaszana na kolejnych festiwalach. Pojawiła się chociażby w line-upie Siren’s Call Festival, gdzie jej nazwisko zostało napisane jedną z największych czcionek tuż obok FOALS i Nothing But Thieves.

Hania Rani festiwal

Międzynarodowy sukces Hani Rani to coś, z czego niewątpliwie jesteśmy dumni, choć polscy fani nie ukrywają, że koncertów artystki w Polsce jest niewiele, a jeśli już są, to bardzo trudno się na nie dostać, bo bilety rozchodzą się w mgnieniu oka.

Na szczęście Hania nie zapomina o swojej ojczyźnie i również podczas aktualnej trasy znalazła chwilę na, znów niewiele, bo jedynie trzy koncerty w Polsce. Ale za to jakie!

Hania Rani zagra w wyjątkowych salach w Polsce

Będą to niecodzienne spotkania z muzyką zawartą na albumie Esja, nie tylko ze względu na niezwykły charakter tej płyty. Hania Rani zagra bowiem w wyjątkowych miejscach, o których marzy nie jeden artysta. W lutym usłyszycie jej kompozycje w Szczecinie, w Filharmonii im. M. Karłowicza. Z kolei maj przyniesie ze sobą koncerty w warszawskim Palladium i katowickim NOSPRze.

Wszystkie te sale to miejsca specjalnie dostosowane do najbardziej wymagających wydarzeń muzycznych. Ich akustyka spełnia zatem oczekiwania zarówno artystów jak i odbiorców, co zdaje się być szczególnie ważnym aspektem w przypadku tak wymagającej muzyki, jaką tworzy właśnie Hania Rani.

Bardzo miło mi ogłosić daty 2 koncertów w Polsce, w miejscach, o których marzyłam od lat i które liczę, że sprostają wymaganiom największych melomanów. O innych koncertach i planach opowiem już wkrótce. A trochę tego będzie!

Nie przegapcie nadchodzących koncertów Hani Rani w Szczecinie, Warszawie i Katowicach. Jesteśmy pewni, że za każdym razem spędzicie wyjątkowy, muzyczny czas.

Hania Rani NOSPR PALLADIUM

Katowicki NOSPR to miejsce, o zagraniu w którym marzy niemal każdy artysta w Polsce. Właśnie tam usłyszycie wiosną Hanię Rani. Sprawdźcie, gdzie jeszcze! Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →