fot. Kevin Winter/Getty Images

Sydney Sweeney, gwiazda serialu “Euforia”, dołączy do Dakoty Johnson w produkcji “Madame Web”


17 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sydney Sweeney z Euforii oficjalnie w Marvelu. Zobaczymy ją obok Dakoty Johnson w filmie wytwórni Sony Pictures – Madame Web.

Kolejny hit Marvela nadchodzi

Kolejna aktorka dołącza do uniwersum Marvela. Pierwszą z nich będzie zapowiedziana właśnie Dakota Johnson, która wcieli się w Madame Web. Jest to 32-letnia aktorka, która dała o sobie znać w takich produkcjach, jak Pięćdziesiąt twarzy Greya czy Suspiria. To właśnie ona wcieli się w członkinię rodziny Spider-Mana, która na łamach komiksowego świata zadebiutowała w 1980 roku. Portal Deadline poinformował również, że obok Sydney Sweeney i Dakoty Johnson zobaczymy także SJ Clarksona, który wyreżyseruje film wraz ze scenarzystami Mattem Sazamą i Burkiem Sharplessem.

Przeczytaj także: Sydney Sweeney staje w obronie reżysera „Euforii”

Syndey Sweeney, gwiazda serialu "Euforia", dołączy do Dakoty Johnson w produkcji "Madame Web"
Madame Web/ fot. Marvel

Kim jest Madame Web?

W komiksach Madame Web jest przedstawiana jako starsza kobieta cierpiąca na miastenię, która doprowadziła ją do połączenia z systemem podtrzymywania życia przypominającym pajęczą sieć. Ze względu na swój wiek i stan zdrowia nie była w stanie aktywnie walczyć z żadnymi złoczyńcami. Wtajemniczeni ujawnili, że jej psychiczne zdolności sensoryczne mogą sprawić, że stanie się wersją Doktora Strange firmy Sony.

Madame Web jest telepatką i jasnowidzem. Może także wyczuwać moce psioniczne u innych osób. Ponadto praktykuje chirurgię psychiczną i potrafi zamieniać się w ducha. Urodziła się w Salem, w Oregonie, w Stanach Zjednoczonych. Kiedyś dowodziła grupą Spider Women i jest babką Charlotte Witter, czwartej Spider-Woman.

– podaje strona Marvel Wiki.

Na ten moment nie jest pewne, kogo Sweeney mogłaby zagrać w filmie. Dzięki Madame Web Sony ma jednak nadzieję kontynuować dobrą passę po tym, jak Venom: Let There Be Carnage zarobił na całym świecie ponad 500 milionów dolarów, a Spider-Man: No Way Home – rekordowe 1,85 miliarda dolarów.

Sydney Sweeney z Euforii oficjalnie w Marvelu. Zobaczymy ją obok Dakoty Johnson w filmie wytwórni Sony Pictures – Madame Web. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Kolejny hit Marvela nadchodzi Kolejna […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →