materiały promocyjne Netflix

Gwiazda „Modern Family” jako baronka narkotykowa w miniserialu „Griselda


22 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Sofia Vergara w miniserialu Netfliksa Griselda gra słynną, kolumbijską baronkę narkotykową. Zapowiada się dobrze – to produkcja twórców Narcos.

Girselda – nowy miniserial kryminalny

Bijące rekordy popularności Narcos, Breaking Bad, a także produkcje takie jak Suburra czy Gomorra udowodniły, że seriale kryminalne o mafii i kartelach narkotykowych trafiają w gusta widzów. Przyciągają nas porywające emocje idące z każdym odcinkiem, nieoczekiwane zwroty akcji i wgląd w świat tak daleki od tego, z czym mamy styczność w codziennym życiu. Nadchodzi kolejna dawka wrażeń w nowym miniserialu Netfliksa.

Griselda to serial inspirowany życiem Griseldy Blanco, podstępnej Kolumbijki, która stworzyła jeden z najprężniej działających karteli narkotykowych w historii. W ambitną i przebiegłą businesswoman wciela się Sofia Vergara, którą możemy znać przede wszystkim z komediowej roli sitcomu Modern Family, ale również filmów akcji – Gorący pościg, Joker, czy Maczeta zabija.

Sofia Vergara w serialu „Griselda”, materiały promocyjne

Postać, którą gra, w prawdziwym życiu była zabójczą mieszanką uroku osobistego i gwałtowności, dzięki czemu potrafiła zręcznie łączyć role zawodowe i rodzinne. Zupełnie niczym „matka chrzestna”.

„Jako imigrantka z Kolumbii oraz samotna matka, która przybyła do Ameryki, Sofía podziela osobisty wątek z Griseldą, a pasja do opowiedzenia tej historii była niezaprzeczalnie siłą napędową dla całego projektu. Tym, co naprawdę zaskoczy widzów, jest sposób ukazania ciemnej strony tej postaci – a to znacznie różni się od wizerunku uwielbianej gwiazdy komediowej. Jej zmagania z rolą była wielkim wyzwaniem, a obserwacja tej transformacji na ekranie – wielkim przywilejem” – mówi współtwórca serialu i producent wykonawczy, Eric Newman.

Serial twórców Narcos

Griselda to produkcja wspomnianego hitu Netfliksa Narcos. Andrés Baiz, reżyser i producent wykonawczy tłumaczy, o czym dokładnie opowiada fabuła. „Poznajemy Griseldę w chwili, gdy jej świat jest w pełni zdominowany przez mężczyzn. Obserwujemy jej przemianę i to, w jaki sposób nadaje nowe znaczenie swojej opresji i bezwzględnym działaniom – te obrazy pokazują nam, z jakich sprzeczności złożona jest jej postać. Ta dwoistość w Griseldzie jest fascynująca, a Sofía Vergara zaciekle oddaje jej istotę” – zachęca do obejrzenia.

Poza Vergarą w serialu zagrali m.in. Alberto Guerra (Dario Sepúlveda), Christian Tappan (Arturo Mesa), Martín Rodríguez (Rivi Ayala), Juliana Aidén Martinez (June Hawkins), Vanessa Ferlito (Carmen Gutiérrez).

Sześcioodcinkowy miniserial zadebiutuje na platformie Netflix już 25 stycznia 2024 roku.

Sofia Vergara w miniserialu Netfliksa Griselda gra słynną, kolumbijską baronkę narkotykową. Zapowiada się dobrze – to produkcja twórców Narcos. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Girselda – nowy miniserial kryminalny Bijące […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →