fot. Szerszeń

Gruby Mielzky nie zwalnia tempa i prezentuje nowy singiel


08 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Od premiery albumu Do wesela się zagoi nie minął nawet rok a Gruby Mielzky atakuje z kolejnym singlem. Sprawdź Level.

Level czyli nowe, choć wszystko po staremu

Gruby Mielzky jest w ostatnich miesiącach bardzo płodnym artystą. Premiera jego ostatniego albumu, zatytułowanego Do wesela się zagoi miała miejsce w marcu tego roku, tymczasem dziś otrzymaliśmy od artysty labelu 2020 nowy singiel. Level, podobnie jak całe Do wesela się zagoi, został wyprodukowany przez duet The Returners. Nie jest powiedziane czy Level promuje nowe wydawnictwo rapera. Z pewnością jednak singiel jest utrzymany w klimacie poprzedniego wydawnictwa, na którym Mielzky do dotychczasowego staroszkolnego klimatu dodał liczne elementy melodyjne w wokalu.

Gruby Mielzky – Level (prod. The Returners)

Sukces Do wesela się zagoi

Do wesela się zagoi było pierwszym po dwuletniej przerwie albumem Grubego Mielzky’ego. Zadebiutował na 2. miejscu zestawienia OLiS, na co złożyło się blisko 4000 zamówionych preorderowych wydań albumu. Wyżej zadebiutował wówczas jedynie album grupy PRO8L3M zatytułowany Fight Club, który również został wydany przez wytwórnię 2020. Piąty solowy album Mielzky’ego spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem krytyków, a przede wszystkim słuchaczy i z pewnością znajdzie się w wielu podsumowaniach roku 2021. Artysta od jakiegoś czasu oprócz swojej działalności muzycznej, znany jest także z prowadzenia kanału na platformie Twitch.   

Gruby Mielzky 10 grudnia w Poznaniu

Już 10 grudnia Gruby Mielzky wystąpi w poznańskim klubie 2Progi. Raper wykona utwory ze swojej ostatniej płyty Do wesela się zagoi, oraz swoje największe hity takie jak Silny jak nigdy, wkurwiony jak zwykle czy Nowy klasyk. Bilety na to wydarzenie są wciąż dostępne na stronie biletomat.pl

Do wesela się zagoi okładka

Gruby Mielzky nie zwalnia tempa i prezentuje nowy singiel

Od premiery albumu Do wesela się zagoi nie minął nawet rok a Gruby Mielzky atakuje z kolejnym singlem. Sprawdź Level. Level czyli nowe, choć wszystko po staremu Gruby Mielzky jest w ostatnich miesiącach bardzo płodnym artystą. Premiera jego ostatniego albumu, zatytułowanego Do wesela się zagoi miała miejsce w marcu tego roku, tymczasem dziś otrzymaliśmy od […]

GRUBY MIELZKY | POZNAŃ

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →