Gorillaz wrócili! Posłuchaj 4 nowych utworów z płyty “Humanz”!

Obserwuj nas na instagramie:

Po wielu obiecankach i zmianach dat wiadomo już, że piąta płyta Gorillaz “Humanz” trafi do sprzedaży 28 kwietnia 2017 roku.

Sześć lat – tyle Gorillaz kazali nam czekać na nowy album. Poznaliśmy wreszcie wszystkie szczegóły. Płyta o tytule “Humanz” zostanie wydana 16 kwietnia. Regularna tracklista ma 14 utworów plus przerywniki, a wersja deluxe poszerzona jest o pięć nagrań. Na płycie pojawi się szereg gości: Grace Jones, Mavis Staples, Danny Brown, De La Soul, Pusha T, Kali Uchis, Kelela i wielu innych. Z kolei interludia czytane są głosem aktora Bena Mendelsohna.

gorillaz humanz

Głównym singlem został numer “Saturnz Barz”, na którym gościnnie udziela się Popcaan. Poznaliśmy też trzy inne nagrania, w których pojawiają się Vince Stamples, D.R.A.M. oraz Jehnny Beth. Wszystkich możecie posłuchać poniżej.

Album “Humanz” nagrywany był w Londynie, Paryżu, Nowym Jorku, Chicago i na Jamaice. Za produkcję odpowiadają Gorillaz, The Twilite Tone i Remi Kabaka. Dzisiaj Gorillaz zagrają cały album na żywo w Londynie w utrzymywanej w sekrecie lokalizacji. 10 czerwca Gorillaz wystąpią jako headlinerzy na swoim własnym festiwalu Demon Dayz Festival w Margate w Anglii.

Po wielu obiecankach i zmianach dat wiadomo już, że piąta płyta Gorillaz “Humanz” trafi do sprzedaży 28 kwietnia 2017 roku. Sześć lat – tyle Gorillaz kazali nam czekać na nowy album. Poznaliśmy wreszcie wszystkie szczegóły. Płyta o tytule “Humanz” zostanie wydana 16 kwietnia. Regularna tracklista ma 14 utworów plus przerywniki, a wersja deluxe poszerzona jest […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →