Fot. MSC Entertainment

Koncert Gojiry we Wrocławiu coraz bliżej

Podziel się newsem:

Już 26 lipca do Wrocławia przyjedzie jedna z najważniejszych grup spod znaku ciężkich brzmień. Gojira będzie promować album Fortitude.

Gojira nadchodzi

Gojira szykuje się na dwa koncerty halowe w Polsce w towarzystwie Alien Weaponry i Employed To Serve. Grupa wystąpi 26 lipca we wrocławskim klubie A2 oraz 3 marca 2023 roku w Arenie Gliwice. Przypomnijmy, że zaplanowane pierwotnie na 2021 rok występy francuskiego zespołu Gojira nie doszły do skutku ze względów epidemiologicznych.

Jak informują organizatorzy, każda osoba, która zakupiła bilet na koncert w Tauron Arenie Kraków otrzyma wiadomość email z możliwością zarezerwowania nowych miejsc w tej samej kategorii cenowej, w Arenie Gliwice, bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Fot. Materiały promocyjne

Bez kompromisów

Francuska Gojira to jedna z największych nazw we współczesnym metalu. Kiedy już wydawało się, że rozwój gatunku wyhamował, bracia Duplantier – wokalista i gitarzysta Joe oraz perkusista Mario, wspierani przez gitarzystę Christiana Andreu i basistę Jean-Michela Labadie – dowiedli, że ta muzyka nie ma granic. Połączyli żywioły, które wcześniej się nie spotykały, uzyskując unikalny stop death metalu, groove metalu i progmetalu. Wymyślone to jest z taką śmiałością i zagrane z takim feelingiem, że Gojira nie zapoczątkowała nowego trendu tylko dlatego, że nie sposób za nimi nadążyć. To klasa sama w sobie, potwierdzana tak wybitnymi albumami, jak The Way of All Flesh, L’Enfant SauvageMagma oraz porywającymi koncertami. Ich najnowsza płyta – Fortitude – dała zespołowi awans do czołówki już nie tylko metalu, ale po prostu współczesnego rocka, a wszystko to bez chodzenia na kompromisy, bez zbaczania z raz wybranej drogi.

Fortitude – płyta z plemiennym groovem

Fortitude to pierwszy album Gojiry od pięciu lat oraz następca świetnego nominowanego do nagrody Grammy wydawnictwa Magma (2016). Płyta została nagrana i wyprodukowana przez Joe Duplantiera (wokal, gitara) w Silver Cord Studio, czyli w siedzibie zespołu w nowojorskim Queens. Miksem zajął się Andy Wallace, który współpracował wcześniej z Nirvaną, Slayerem, Sepulturą czy Rage Against The Machine.

Gojira – Amazonia 

Już 26 lipca do Wrocławia przyjedzie jedna z najważniejszych grup spod znaku ciężkich brzmień. Gojira będzie promować album Fortitude. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Gojira nadchodzi […]

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →