kadr z gry „God Of War: Ragnarok”

„God Of War: Ragnarok” najlepiej sprzedającym się preorderem w historii PlayStation


24 listopada 2022

Podziel się newsem:

God Of War: Ragnarok największym hitem w historii preorderów PlayStation! W pierwszym tygodniu grę kupiło ponad 5 milionów graczy.

Hit sprzedażowy

Nie mogło być inaczej. Sprzedaż God Of War: Ragnarok dorównała ogromnemu hype’owi, który urósł wokół produkcji. Gra stała się największym hitem sprzedażowym w historii preorderowych exclusive’ów na PlayStation. Drugą część przygód Kratosa i Atreusa kupiło w pierwszym tygodniu 5,1 miliona graczy. Na szczęście za oczekiwaniami graczy i sprzedażą idzie także poziom gry. Świadczą o tym między innymi oceny na portalu Metacritic, gdzie God Of War: Ragnarok zgarnął 94 na 100 punktów od krytyków i 8.4/10 od graczy.

Trailer God Of War: Ragnarok

Gra roku?

Do dyskusji o grze dorzuciliśmy także naszych kilka słów. Na łamach naszego portalu w następujący sposób o God Of War: Ragnarok pisał Bartosz Czartoryski:

(…) to następny rozdział dobrze nam już znanej opowieści. To dobrze czy źle? Retoryka kazałaby pewnie napisać, że nie ma jednej słusznej odpowiedzi na tak zadane pytanie, ale w tym przypadku jest inaczej. Mamy (…) do czynienia z kontynuacją jednej z najlepszych gier na PlayStation, z jej jeszcze doskonalszą inkarnacją. Ale choć pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, to stare plusy równoważą nowe minusy.

Z God Of War: Ragnarok każdy tata jest półbogiem

Sony postanowiło wykorzystać zainteresowanie grą, by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Ostatnia reklama kontynuacji przygód Kratosa i Atreusa ma bowiem charakter społeczny. W spocie zatytułowanym Każdy tata jest półbogiem pojawiają się przebitki scen z gry oraz codziennych sytuacji znanych z życia, które pokazują dokładnie to, co sugeruje tytuł. Chodzi o to, jak wielkim wyzwaniem jest ojcostwo i jak często ojcowie przypominają wręcz półbogów. Reklamę obejrzycie poniżej. Nie znaleźliśmy żadnej informacji, czy spot ma nieść za sobą jakieś działania społeczne, czy jest po prostu bardzo ładną reklamą. Wiadomo już jednak, że reklama ta wywołała ogromne poruszenie, generując ponad 500 tysięcy wyświetleń.

God Of War: Ragnarok największym hitem w historii preorderów PlayStation! W pierwszym tygodniu grę kupiło ponad 5 milionów graczy. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →