Scarlett Johansson w adaptacji kultowej mangi. Zobacz zwiastun


15 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Zobaczcie, jak zapowiada się filmowa adaptacja kultowej mangi. Jest już zwiastun hollywoodzkiego Ghost in the Shell z rolą Scarlett Johansson.

Robocop w spódnicy. Właściwie to w spodniach. Albo nago (czy cyborg może być nago?). Najważniejsze, że w wersji żeńskiej. Będzie też broń. Dużo broni. Futurystyczny świat? Pewnie! Jednym słowem szczęka w dół – nadchodzi filmowa wersja klasyka japońskiej myśli kreskówkowej.

W roli głównej Scarlett Johanson. Ghost in the Shell to nadchodzące dzieło Ruperta Sandersa, brytyjskiego reżysera znanego z Królewny Śnieżki i Łowcy, a nad scenariuszem czuwa Jonathan Herman, odpowiedzialny także za Straight Outta Compton. Będzie to aktorska adaptacja kultowej mangi, która swoją premierę miała na przełomie lat 80. i 90. i doczekała się już kilku wersji anime.

Motoko Kusanagi to zrobotyzowana dowódczyni tajnej organizacji o nazwie Sekcja 9. Walczą z przestępcami przy pomocy “kosmicznych” technologii. Bohaterka potrafi też kosmicznie dokopać.

Trailer atakuje nas mrocznym, cyberpunkowym światem. Oprócz ciągłego dreszczu emocji, w filmie znajdziemy też miejsce dla filozoficznych rozkminek. Jak to jest z tą sztuczną inteligencją, czy połączenie człowieka z maszyną przynosi jakieś skutki uboczne i wiele innych. Nemezis naszej protagonistki nazywa się Mistrzem Kukiełek i lubi hackować ludziom głowy. Do tego soundtrack zapowiada się nieziemsko. Uff… będzie się działo!

Można już także zobaczyć sekwencję otwierającą Ghost in the Shell, która powinna być dobrze znana fanom anime.

Sprawdź także:
WSZYSCY krytycy są zgodni – na ten film musisz iść do kina

Zobaczcie, jak zapowiada się filmowa adaptacja kultowej mangi. Jest już zwiastun hollywoodzkiego Ghost in the Shell z rolą Scarlett Johansson. Robocop w spódnicy. Właściwie to w spodniach. Albo nago (czy cyborg może być nago?). Najważniejsze, że w wersji żeńskiej. Będzie też broń. Dużo broni. Futurystyczny świat? Pewnie! Jednym słowem szczęka w dół – nadchodzi filmowa […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →