Foo Fighters z mocnym singlem „No Son of Mine”


04 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Foo Fighters nie trzymają nas długo w niepewności. Zespół podzielił się kolejnym singlem zapowiadającym album Medicine At Midnight. Posłuchajcie No Son of Mine!

Nowy album Foo Fighters – Medicine At Midnight nadchodzi

Medicine At Midnight, czyli dziesiąty album Foo Fighters nadchodzi coraz większymi krokami. Jego premiera zaplanowana jest już na 5 lutego. Do tej pory krążek zwiastował tylko jeden utwór – Shame Shame, ale właśnie otrzymaliśmy kolejny zwiastun tego wydawnictwa!

Gitarzysta zespołu, Chris Shiflett, po premierze Shame Shame zapowiedział w jednym z wywiadów, że pierwszy singiel zapowiadający nadchodzący album Foo Fighers jest małym eksperymentem, ale cała płyta z pewnością nie będzie tak brzmiała. Złożona obietnica najwyraźniej zostanie dotrzymana, czego trochę żałuję, bo kawałek Shame Shame zwiastował naprawdę ciekawy kierunek brzmieniowy.

Foo Fighters z kolejną zapowiedzią Medicine At Midnight

Za to nowy singiel No Son of Mine to odsłona Foo Fighters, która z pewnością przypadnie do gustu starszym stażem fanom grupy, bardziej niż eksperymentalne Shame Shame. Z dość alternatywnego, akustycznego grania, Amerykanie powracają do solidnych gitarowych riffów, za które przecież ich pokochaliśmy. Dave Grohl, lider grupy, mówi o ich najnowszym singlu:

To rodzaj piosenki, która po prostu tkwi w każdym z nas. Jeśli czujemy, że w danym momencie ma to sens – wypuszczamy taki kawałek. Tekstowo wskazuje on na hipokryzję przekonanych o własnej nieomylności liderów i ludzi, którzy są winni popełnienia przestępstw, przeciwko którym rzekomo się opowiadają.

Foo Fighters – No Son of Mine, posłuchaj singla

Posłuchajcie zatem, w jakim stylu Foo Fighters przywitali Nowy Rok!

Foo Fighters ze specjalnym, noworocznym listem do fanów

Wraz z premierą No Son of Mine, zespół podzielił się również na swoim Facebooku listem do fanów, w którym muzycy piszą:

Minął pawie rok od momentu, kiedy zakończyliśmy nagrywanie naszego nowego albumu Medicine At Midnight. Wraz z jego premierą zaplanowaliśmy wielką, międzynarodową trasą koncertową, która zabrałaby nas dookoła świata z okazji 25-lecia istnienia zespołu. Ale, cóż… Sami wiecie… 

Czekaliśmy. I czekaliśmy. I czekaliśmy. Aż w końcu zdaliśmy sobie sprawę, że nasza muzyka jest stworzona po to, aby być słyszaną, czy to na festiwalu wśród 50 000 naszych najbliższych przyjaciół, czy w samotności, w Waszych salonach, w sobotni wieczór, z drinkiem w dłoni. Tak więc czekanie dobiegło końca.

Kiedy żegnamy się z rokiem 2020 i przewracamy stronę kalendarza na rok 2021, oddajemy Wam nasz nowy kawałek No Son Of Mine.

Nalej sobie drinka, podkręć głośność, zamknij oczy i wyobraź sobie, jak ten kawałek wysadza w powietrze festiwalowe pole. Bo tak kurwa będzie. Szczęśliwego Nowego Roku.

Foo Fighters list
Foo Fighters – list do fanów

Foo Fighters nie trzymają nas długo w niepewności. Zespół podzielił się kolejnym singlem zapowiadającym album Medicine At Midnight. Posłuchajcie No Son of Mine! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →