Foals z dwoma remixami do singla „Sunday” – posłuchaj


28 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zespół Foals właśnie podzielił się dwoma remixami do swojego najnowszego singla Sunday. Za mixy odpowiedzialni są Alex Metric oraz Lake Turner. Posłuchajcie nowych wersji utworu!

Foals – remixy utworów

Ostatnimi czasy, coraz popularniejsze stało się wypuszczanie remixów do singli chwilę po ich premierze. Z tej możliwości bardzo chętnie korzysta brytyjski, indie-rockowy zespół Foals. Nie dziwi to, gdyż grupa sama często eksperymentuje z elektronicznymi dźwiękami, choć wciąż niektóre odświeżone wersje ich utworów mogą mocno zaskoczyć.

We wcześniejszych latach, remixów doczekały się takie utwory Foals, jak: Late Night, What Went Down, Albatross, Mountain At My Gates, Cassius czy zwiastujący ich najnowszy album Part 1 Everything Not Saved Will Be Lost z początku tego roku singiel Exits.

Foals - Everything Not Saved Will Be Lost

Teraz przyszedł czas na przypomnienie i odświeżenie trzeciego singla, który promuje najnowszą płytę grupy Foals. Mowa o Sunday, do którego powstał ostatnio teledysk.

Foals – Sunday, zobacz teledysk

Do Sunday powstały aż dwa remixy. Ich autorami są Lake Turner oraz Alex Metric. I choć nie są to jakieś bardzo popularne nazwiska – efekty ich pracy nad utworem grupy Foals są naprawdę przyjemne. Sami sprawdźcie!

Foals – Sunday (Lake Turner Remix)

Foals – Sunday (Alex Metric Remix)

Foals w Polsce na OFF Festival 2019

Zespół Foals dostarcza nam ostatnio wielu muzycznych atrakcji i nie daje o sobie zapomnieć. Na początku roku wydali płytę, która jest właściwie zaledwie jej pierwszą częścią. Druga ukaże się jesienią. W międzyczasie grupa wypuszcza teledysk za teledyskiem do swoich singli i oczywiście cały czas koncertuje. Mimo, że Polski zabrakło na rozpisce oficjalnej trasy promującej Part 1 Everything Not Saved Will Be Lost – nie wszystko stracone! Foals zagrają w Polsce podczas OFF Festival w Katowicach! Ich koncert będzie miał miejsce drugiego dnia festiwalu, czyli w sobotę, 3 sierpnia. Nie przegapcie tej okazji, aby usłyszeć na żywo materiał z ich najnowszej płyty!

OFF Festival 2019 - line-up

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także