kadr ze zwiastuna

Finałowy sezon “Atlanty” szybciej, niż sądzicie. Premiera tuż za rogiem


03 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Serial Donalda Glovera, Atlanta, dobiega końca. Finałowy, czwarty sezon ukaże się jeszcze w tym roku. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun.

Stacja FX publikuje zwiastun finałowego sezonu Atlanty

Wczoraj na oficjalnym profilu serialu Atlanta na Twitterze opublikowano zwiastun finałowego sezonu. W prawie dwuminutowej zajawce widzimy głównych bohaterów, mierzących się z kolejnymi sytuacjami. Jak podaje Variety, 15 września na antenie FX zostaną wyemitowane pierwsze dwa epizody. Dzień po emisji trafią one na platformę Hulu. Łącznie czwarta odsłona serii składać się będzie z dziesięciu odcinków.

Zobacz: Atlanta zakończy się na czwartym sezonie. Donald Glover tłumaczy decyzję

Zanim doczekaliśmy się pod koniec marca tego roku trzeciego sezonu Atlanty, serial był zawieszony przez cztery lata. Tuż przed jego premierą Donald Glover wyjaśniał, że decyzja o zakończeniu serialu wynikała z wewnętrznych odczuć autora.

Przeczytaj także: Bycie na bieżąco graniczy z cudem? W tym roku padła rekordowa ilość serialowych premier

Czułem, że nadszedł czas, aby to zakończyć. Nie lubię, kiedy ludzie mają 40 lat, udając, że mają 15 i w ogóle. To jest irytujące

– mówił.

Podczas panelu na TCA Press Tour twórcy serialu odnieśli się do krytyki skierowanej w trzeci sezon serialu. Zarówno Donald, jak i jego brat Stephen zdają sobie sprawę, że ludziom nie przypadł do gustu. Wyrazili jednak nadzieję, że finałem Atlanty wszystko zrekompensują.

Dla wielu ludzi te odcinki były nie na miejscu. Ale dla mnie to jest tak, jakbyśmy zawsze robili takie rzeczy. W czwartym sezonie myślę, że są pewne elementy tego… może ludzie nie będą nienawidzić tak bardzo tym razem?

– powiedział Stephen Glover.

Polscy widzowie, którzy nie zapoznali się jeszcze z przedostatnim sezonem serii, mogą to zrobić dzięki Disney+. Platforma oferuje dostęp do wszystkich trzech odsłon w polskiej wersji językowej.

Serial Donalda Glovera, Atlanta, dobiega końca. Finałowy, czwarty sezon ukaże się jeszcze w tym roku. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Stacja FX publikuje […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →