kadr z filmu „Solo: A Star Wars Story"

Co z serialem o Lando z “Gwiezdnych Wojen”?

Podziel się newsem:

Donald Glover wciąż jest rozważany do roli Lando Calrissiana w planowanym spin-offie Gwiezdnych Wojen. Co na razie wiemy o produkcji?

Serial z uniwersum Gwiezdnych Wojen, który opowiadać będzie o postaci Lando Calrissiana został zapowiedziany już w 2020 roku podczas Disney’s Investor Day. Zdradzono wówczas, że zajmie się nim Justin Simien, twórca serialu Dear White People, natomiast główną rolę zagrałby Donald Glover, który wcielał się w młodszą wersję postaci w filmie Solo: A Star Wars Story. Jednak od tamtej pory nie otrzymaliśmy żadnych nowych informacji odnośnie produkcji.

donald glover zagra w serialu lando?
kadr z filmu Solo: A Star Wars Story

Co wiemy o serialu Lando z uniwersum Gwiezdnych Wojen?

W niedawnym wywiadzie dla Total Film, szefowa Lucasfilm, Kathleen Kennedy, poinformowała o tej sytuacji. Zapytana o to, czy zobaczmy Glovera w produkcji, odpowiedziała wymijająco:

Musicie zapytać Donalda. To on ma w rękach wszystkie karty. Ale na razie nie wykonuje żadnego ruchu. Powiem szczerze, że się staraliśmy, ale jest bardzo, bardzo zapracowany… Ma inny serial, potem jeszcze coś innego, ale wierzę, że w końcu los go poprowadzi do nas.

Ta inny serial to najnowsza odsłona Atlanty, której finałowy sezon ma się pojawić jesienią 2022 roku. Aktor pracuje także nad serialową wersją Pana i Pani Smith. Na początku tego roku Glover potwierdził, że pracuje nad nową muzyką. Aktor, piosenkarz i raper, który nagrywa muzykę pod pseudonimem Childish Gambino, wydał swój najnowszy album studyjny 3.15.20 w marcu 2020 roku.

Aktor wielokrotnie podkreślał, że chętnie ponownie wcieliłby się w postać Lando.

To byłoby super, bo każdy byłby jakimś oszustem, hazardzistą czy innym kosmicznym piratem, więc można się naprawdę dobrze bawić przy takiej produkcji. To ma ogromny potencjał komediowy, jest trochę głupkowate, ale też przy okazji bardzo przygodowe.

– powiedział Glover

Wszystko wskazuje na to, że na serial o Lando przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Donald Glover wciąż jest rozważany do roli Lando Calrissiana w planowanym spin-offie Gwiezdnych Wojen. Co na razie wiemy o produkcji? Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Serial z […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →