Film o twórcy imperium McDonald’sa od lutego w kinach


10 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Każdy z nas kojarzy dwa złote łuki reprezentujące największą sieć fastfoodów na świecie. 3 lutego dowiemy się, jaka naprawdę historia stoi za tym burgerowym imperium.

“The Founder” opowiada ciężką historię życia człowieka, który wyrolował założycieli restauracji McDonald’s i stworzył sieć franczyz pod tą samą nazwą. W rolę Raya Kroca wcielił się Michael Keaton. Ten Amerykanin czeskiego pochodzenia bezskutecznie sprzedawał maszyny do robienia milkshake’ów. A potem? Sami zobaczcie trailer.

Za reżyserię wziął się John Lee Hancock, który stworzył scenariusz do m.in. “Królewny Śnieżki i Łowcy” oraz “Alamo”. Dzięki niemu dowiecie się jak okradzeni zostali bracia Dick i Mac McDonaldowie i jak doszło do fenomenu zwanego mcdonaldyzacją świata. Premiera w Polsce 3 lutego.

Każdy z nas kojarzy dwa złote łuki reprezentujące największą sieć fastfoodów na świecie. 3 lutego dowiemy się, jaka naprawdę historia stoi za tym burgerowym imperium. “The Founder” opowiada ciężką historię życia człowieka, który wyrolował założycieli restauracji McDonald’s i stworzył sieć franczyz pod tą samą nazwą. W rolę Raya Kroca wcielił się Michael Keaton. Ten Amerykanin […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →