kadr z klipu do utworu Filipka „Mała S"

Filipek podzielił się listą najlepszych jego zdaniem artystów rapowych w Polsce


12 września 2022

Podziel się newsem:

Zapytany na swoim Instagramie Filipek wskazał kilku rapowych artystów, których uważa za najlepszych w tym momencie w Polsce.

Kto zasługuje na miano najlepszego artysty rapowego w Polsce?

Filipek jest w ostatnim czasie bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Trudno się dziwić – promuje w końcu swój nadchodzący krążek Gra Na Emocjach 2, a jego współpraca z Jakubem Grabowskim bardzo mocno zwiększyła zainteresowanie osobą reprezentanta QueQuality. Zapytany przez jednego ze swoich fanów na Instagramie o najlepszych jego zdaniem polskich raperów, wskazał aż osiem ksywek. Na pierwszy ogień wymienił Szpaka oraz Gibbsa, którego uważa za muzycznego geniusza. Wspomniał także o Ruskichfajkach, z którą niedawno wydał utwór promujący Grę Na Emocjach 2.

Screenshot z instastory Filipka

Filipek podzielił się listą najlepszych jego zdaniem artystów rapowych w Polsce

Ulubiony album fanów Filipka powraca

Pierwsza Gra Na Emocjach dla wielu fanów jest najlepszym albumem Filipka, którego nie zdołały przebić kolejne produkcje. Nadanie nowej płycie miana sequela ulubieńca słuchaczy z pewnością zwiększyło oczekiwanie na krążek. Czy Gra Na Emocjach 2 dorówna poziomem poprzedniczce? Przekonamy się 30 września, wtedy bowiem ten album będzie miał swoją premierę. Jak do tej pory promują go trzy single: Mała S, Bierz co chcesz z Dawidem, Artystą, oraz Nie chcę wiedzieć, na którym udzieliła się wspomniana wcześniej Ruskiefajki. Nabywcy preorderu Gry Na Emocjach 2 oprócz albumu, otrzymają fizyczne wydanie EP-ki nagranej przez Filipka wspólnie z Dianą Ciecierską, na której prawdopodobnie znajdą się udostępnione już na kanale QueQuality utwory Cyganeczko oraz Yin Yang. Szczególnie ten pierwszy przypadł słuchaczom do gustu, wykręcając wynik blisko 700 tysięcy odsłuchów w serwisie Spotify.

Filipek ft. Ruskiefajki – Nie chcę wiedzieć (prod. Jonatan)

Zapytany na swoim Instagramie Filipek wskazał kilku rapowych artystów, których uważa za najlepszych w tym momencie w Polsce. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →