kadr z klipu do utworu Filipka „Mała S"

Filipek podzielił się listą najlepszych jego zdaniem artystów rapowych w Polsce


12 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Zapytany na swoim Instagramie Filipek wskazał kilku rapowych artystów, których uważa za najlepszych w tym momencie w Polsce.

Kto zasługuje na miano najlepszego artysty rapowego w Polsce?

Filipek jest w ostatnim czasie bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Trudno się dziwić – promuje w końcu swój nadchodzący krążek Gra Na Emocjach 2, a jego współpraca z Jakubem Grabowskim bardzo mocno zwiększyła zainteresowanie osobą reprezentanta QueQuality. Zapytany przez jednego ze swoich fanów na Instagramie o najlepszych jego zdaniem polskich raperów, wskazał aż osiem ksywek. Na pierwszy ogień wymienił Szpaka oraz Gibbsa, którego uważa za muzycznego geniusza. Wspomniał także o Ruskichfajkach, z którą niedawno wydał utwór promujący Grę Na Emocjach 2.

Screenshot z instastory Filipka

Filipek podzielił się listą najlepszych jego zdaniem artystów rapowych w Polsce

Ulubiony album fanów Filipka powraca

Pierwsza Gra Na Emocjach dla wielu fanów jest najlepszym albumem Filipka, którego nie zdołały przebić kolejne produkcje. Nadanie nowej płycie miana sequela ulubieńca słuchaczy z pewnością zwiększyło oczekiwanie na krążek. Czy Gra Na Emocjach 2 dorówna poziomem poprzedniczce? Przekonamy się 30 września, wtedy bowiem ten album będzie miał swoją premierę. Jak do tej pory promują go trzy single: Mała S, Bierz co chcesz z Dawidem, Artystą, oraz Nie chcę wiedzieć, na którym udzieliła się wspomniana wcześniej Ruskiefajki. Nabywcy preorderu Gry Na Emocjach 2 oprócz albumu, otrzymają fizyczne wydanie EP-ki nagranej przez Filipka wspólnie z Dianą Ciecierską, na której prawdopodobnie znajdą się udostępnione już na kanale QueQuality utwory Cyganeczko oraz Yin Yang. Szczególnie ten pierwszy przypadł słuchaczom do gustu, wykręcając wynik blisko 700 tysięcy odsłuchów w serwisie Spotify.

Filipek ft. Ruskiefajki – Nie chcę wiedzieć (prod. Jonatan)

Zapytany na swoim Instagramie Filipek wskazał kilku rapowych artystów, których uważa za najlepszych w tym momencie w Polsce. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kto zasługuje na miano najlepszego artysty […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →