Fest Festival 2019 – znamy godzinową rozpiskę koncertów


09 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Pierwsza edycja Fest Festival obędzie się już za 2 tygodnie w Parku Śląskim w Chorzowie. Sprawdźcie, jak prezentuje się timetable z podziałem na sceny i zaplanujcie sobie te dwa festiwalowe dni.

Fest Festival to zupełnie nowy punkt na mapie letnich festiwali. Odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie. Zobaczcie, jak prezentuje się line-up i timetable Festa.

Fest Festival 2019 – line-up

Arek Kłusowski, Jagoda Kret, Sarsa, BEMY, Tulia, Rat Kru, Solar, Rebeka, Bleeding Moses, Albo Inaczej: Krystyna Prońko, Miuosh, Ten Typ Mes, Rosalie., Natalia Nykiel, Emil Blef, Piotr Zioła, Te-Tris, Dj Black Belt Greg; Young Igi, Viagra Boys, Honeycomb, Organek, Otsochodzi, JMSN, Funkasanki, Wu-Tang Clan, Natalia Szroeder, Little Dragon, Mery Spolsky, Alan Walker, Meute, Christian Löffler, Lost Frequencies, Kwiat Jabłoni, Atem, Rau, Baranovski, Bloo Crane, Paweł Domagała, Holak, Kero Kero Bonito, Blunt Razor, Daria Zawiałow, Smolasty, Lion Babe, Kolory, Jaden Smith, Bedoes, Sevdaliza, Mgły, Metronomy, Sokół, Róisín Murphy, Kroki, Netsky, Disclosure dj set, KAMP!, Rejjie Snow

Fest Festival 2019 – timetable

Tak wyglądają godziny poszczególnych koncertów, z podziałem na sceny:

Piątek, 23 sierpnia

fest festival 2019 timetable piatek 23 sierpnia

Sobota, 24 sierpnia

fest festival 2019 timetable sobota 24 sierpnia

Fest Festival 2019 – bilety

W sprzedaży wciąż są dostępne zarówno bilety jednodniowe, w cenie 179 PLN, jak i karnety za 289 PLN. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Pierwsza edycja Fest Festival obędzie się już za 2 tygodnie w Parku Śląskim w Chorzowie. Sprawdźcie, jak prezentuje się timetable z podziałem na sceny i zaplanujcie sobie te dwa festiwalowe dni. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →