Fast Laughs – nowa funkcja Netflixa z najzabawniejszymi scenami z filmów i seriali

Podziel się newsem:

Netflix wprowadza nową funkcję, dzięki której będzie można przeglądać najśmieszniejsze scenki z filmów, seriali i stand-upów, bez konieczności oglądania całości.

Netflix wychodzi naprzeciw fanom przyswajania treści w formie krótkich filmików. Serwis streamingowy prezentuje Fast Laughs. Sprawdźcie, co to takiego.

Fast Laughs – nowa funkcja Netflixa to taki TikTok dla fanów filmów i seriali

Fast Laughs to nowa funkcja w aplikacji mobilnej Netflixa. Wyglądem przypomina TikToka i zawiera zabawne fragmenty z filmów, seriali i stand-upów dostępnych w bazie serwisu. Można za jego pomocą poprawić sobie humor lub znaleźć coś nowego do obejrzenia. Przycisk My List pozwala dodać serial, którego fragment nas rozbawił, do listy produkcji do obejrzenia. Można także udostępniać te fragmenty produkcji w mediach społecznościowych.

Fast Laughs iOS | Netflix Is A Joke

Jak korzystać z Fast Laughs? Wystarczy w menu nawigacyjnym aplikacji mobilnej Netflixa kliknąć w zakładkę oznaczoną emotką z uśmiechem.

Fast Laughs nowa funkcja Netflixa

Niestety, na razie funkcja jest dostępna jedynie dla użytkowników iOS w wybranych krajach. Netflix w informacji prasowej zapowiada, że niebawem rozpoczną się również testy na urządzeniach z Andriodem.

Netflix pobierze wybrane dla Ciebie produkcje

Niedawno Netflix wprowadził także inną nową funkcję – Pobrane dla Ciebie. Platforma na podstawie naszej historii oglądania, będzie dobierać pasujące do algorytmu filmy i seriale. Następnie zapisze te produkcje w pamięci telefonu, tak aby były one dostępne w każdym momencie, niezależnie od statusu połączenia z siecią. W trakcie jej działania możemy wybrać ile GB chcemy poświęcić na dobrane dla nas filmy i seriale. Do wyboru dostępne są 3 opcje: 1, 3 lub 5 GB. Funkcję można w każdej chwili wyłączyć.

Ta funkcja jest dostępna na całym świecie dla użytkowników urządzeń z systemem Android.

Netflix Pobrane dla Ciebie

Netflix stale wprowadza nowe rozwiązania do swojej aplikacji. Pod koniec ubiegłego roku pojawiła się funkcja umożliwiającą odsłuchiwanie filmów, zamiast ich oglądania, która sprawdzi się w przypadku produkcji, w których dialogi są najważniejsze, a obraz nie aż tak istotny.

Netflix wprowadza nową funkcję, dzięki której będzie można przeglądać najśmieszniejsze scenki z filmów, seriali i stand-upów, bez konieczności oglądania całości. Netflix wychodzi naprzeciw fanom przyswajania treści w formie krótkich filmików. Serwis streamingowy prezentuje Fast Laughs. Sprawdźcie, co to takiego. Fast Laughs – nowa funkcja Netflixa to taki TikTok dla fanów filmów i seriali Fast Laughs […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.