Nowa aplikacja Snack to połączenie Tindera i TikToka

Podziel się newsem:

Snack to nowa aplikacja randkowa, która ma szanse podbić serca zwłaszcza młodych odbiorców. Jej użytkownicy mogą poznawać się za pomocą krótkich filmików.

Aplikacje randkowe w dobie pandemii pozwalają nam na poznawanie nowych osób, gdy mamy ograniczone możliwości bezpośredniego kontaktu. Liderem na rynku serwisów służących zawieraniu znajomości od kilku lat jest Tinder. Popularnością cieszą się także Bumble, Match.com czy Plenty of Fish. Od niedawna swoją platformę randkową ma także Facebook.

Snack, czy nowa aplikacja randkowa zdetronizuje Tindera?

Nowością wśród aplikacji randkowych jest Snack, oferująca zupełnie nowe podejście do zawierania znajomości, ponieważ stawia na wideo. Polega ona na tym, że jeżeli dwie osoby polubią nawzajem swoje filmiki, mają możliwość poznania się w wiadomościach prywatnych.

Snack aplikacja która łączy w sobie TikToka i Tindera

Założycielką aplikacji jest Kimberly Kaplan, która zdradziła, że pomysł zrodził się w jej głowie, podczas przeglądania TikToka.

Pewnego dnia, kiedy przeglądałam filmiki na TikToku, zauważyłam na swoim feedzie profile o randkowym charakterze. Wtedy mnie olśniło. Zdałam sobie sprawę, że ludzie próbują randkować na TikToku, który ewidentnie nie był do tego stworzony

Kimberly Kaplan w wywiadzie dla amerykańskiego Newsweeka

TikTok nauczył ludzi jak tworzyć 15- i 30- sekundowe wideo ukazujące ich samych i otworzył drzwi dla bardziej autentycznych filmowych doświadczeń randkowych takich jak Snack. Wyobraź sobie prezentowanie swoich umiejętności gry na gitarze lub śpiewu – zamiast utrwalenia za pomocą selfie, komunikujesz je za pośrednictwem filmu. To nowa forma ekspresji, której wszyscy pragnęli – zwłaszcza w randkowym świecie zdominowanym przez pandemiczne obostrzenia

Snack łączy w sobie rozwiązania wykorzystywane na TikToku i Tinderze. Jednym z powodów, który przemówił za stworzeniem tej platformy, były obserwacje zachowań młodych użytkowników na portalach randkowych.

Wiele osób, szczególnie młodych, ‚parowało’ się za pośrednictwem Tindera lub Bumble, lecz od razu przenosili konwersację na Snapchata bądź Instagrama, gdzie mogli oglądać swoje stories i prowadzić niezobowiązujące rozmowy zamiast używać w tym celu chatu wbudowanego w apkę randkową. Dlatego Snack stawia na filmy

Snack nowa aplikacja randkowa

Obecnie aplikację można ściągnąć jedynie na urządzenia z systemem iOS.

Snack to nowa aplikacja randkowa, która ma szanse podbić serca zwłaszcza młodych odbiorców. Jej użytkownicy mogą poznawać się za pomocą krótkich filmików. Aplikacje randkowe w dobie pandemii pozwalają nam na poznawanie nowych osób, gdy mamy ograniczone możliwości bezpośredniego kontaktu. Liderem na rynku serwisów służących zawieraniu znajomości od kilku lat jest Tinder. Popularnością cieszą się także […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.