Fani Biffy Clyro organizują akcję podczas koncertu w Warszawie


24 października 2016

Podziel się newsem:

Grupa Biffy Clyro wystąpi we wtorek (25 października) w Warszawie. Fanklub zespołu zachęca do wspólnej akcji.

Biffy Clyro będa promować w Warszawie swój nowy album Ellipsis. Fani zespołu chcą, żeby osoby, które wybiorą się na koncert, podczas pierwszej piosenki „Wolves Of Winter” nałożyły maski – projekt do samodzielnego wydrukowania można pobrać z facebookowej grupy Biffy Clyro Polska.

maska

„Dobrze by było, żeby każdy wydrukował przynajmniej dwie i podzielił się z ludźmi, którzy o akcji nie mieli pojęcia przed koncertem. Im więcej tym lepszy efekt!” – zachęcają pomysłodawcy.

Biffy Clyro istnieją od roku 1995, jednak przełomem w ich karierze okazał się dla nich rok 2007, kiedy ukazał się album Puzzle, zajmując pierwsze miejsce na liście sprzedaży płyt w Wielkiej Brytanii. W swojej muzyce łączą postpunkową ekspresyjność z ciężkimi, metalowymi riffami. Szósty albumu Ellipsis ukazał się w lipcu 2016 – promował go singiel „Wolves of Winter”.

Sprawdź także:
Najciekawsze koncerty tej jesieni. Lato przenosi się do klubów

Grupa Biffy Clyro wystąpi we wtorek (25 października) w Warszawie. Fanklub zespołu zachęca do wspólnej akcji. Biffy Clyro będa promować w Warszawie swój nowy album Ellipsis. Fani zespołu chcą, żeby osoby, które wybiorą się na koncert, podczas pierwszej piosenki „Wolves Of Winter” nałożyły maski – projekt do samodzielnego wydrukowania można pobrać z facebookowej grupy Biffy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 125 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →