Fani Biffy Clyro organizują akcję podczas koncertu w Warszawie


24 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Grupa Biffy Clyro wystąpi we wtorek (25 października) w Warszawie. Fanklub zespołu zachęca do wspólnej akcji.

Biffy Clyro będa promować w Warszawie swój nowy album Ellipsis. Fani zespołu chcą, żeby osoby, które wybiorą się na koncert, podczas pierwszej piosenki “Wolves Of Winter” nałożyły maski – projekt do samodzielnego wydrukowania można pobrać z facebookowej grupy Biffy Clyro Polska.

maska

“Dobrze by było, żeby każdy wydrukował przynajmniej dwie i podzielił się z ludźmi, którzy o akcji nie mieli pojęcia przed koncertem. Im więcej tym lepszy efekt!” – zachęcają pomysłodawcy.

Biffy Clyro istnieją od roku 1995, jednak przełomem w ich karierze okazał się dla nich rok 2007, kiedy ukazał się album Puzzle, zajmując pierwsze miejsce na liście sprzedaży płyt w Wielkiej Brytanii. W swojej muzyce łączą postpunkową ekspresyjność z ciężkimi, metalowymi riffami. Szósty albumu Ellipsis ukazał się w lipcu 2016 – promował go singiel “Wolves of Winter”.

Sprawdź także:
Najciekawsze koncerty tej jesieni. Lato przenosi się do klubów

Grupa Biffy Clyro wystąpi we wtorek (25 października) w Warszawie. Fanklub zespołu zachęca do wspólnej akcji. Biffy Clyro będa promować w Warszawie swój nowy album Ellipsis. Fani zespołu chcą, żeby osoby, które wybiorą się na koncert, podczas pierwszej piosenki “Wolves Of Winter” nałożyły maski – projekt do samodzielnego wydrukowania można pobrać z facebookowej grupy Biffy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →