Fair Weather Friends i Jóga we wspólnej trasie


16 grudnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Fair Weather Friends i Jóga ruszyły we wspólną trasę koncertową.

Fair Weather Friends to już uznana marka na polskiej sceny, o czym świadczą spore grono fanów oraz występy na największych festiwalach: Open’er, Kraków Live Festival czy Orange Warsaw. Jeden z najlepszych indie popowych zespół wraca z nowym materiałem zapowiadającym drugą płytę, choć podczas koncertów z pewnością nie zabraknie najbardziej znanych utworów, m.in. “Fortune Player” czy “Fake Love”.

JÓGA to z kolei ulubieńcy młodszej części publiczności. Trio ma za sobą udane lato – premierę EP-ki “Hero” oraz występy na Open’erze, OFF-ie czy Kraków Live Festival. Nowy materiał nagrywany był w legendarnym Hansa Tonstudio w Berlinie w ramach wygranej w międzynarodowym konkursie organizowanym przez markę Converse.

Fair Weather Friends & JÓGA

13.01.2017 Poznań / Projekt LAB
14.01.2017 Łódź / New York Club
17.02.2017 Opole / NCPP
18.02.2017 Wrocław – TBA

JÓGA

22.12.2016 Katowice / Bahnhoff KTW
27.01.2017 Olsztyn / MOK

Fair Weather Friends i Jóga ruszyły we wspólną trasę koncertową. Fair Weather Friends to już uznana marka na polskiej sceny, o czym świadczą spore grono fanów oraz występy na największych festiwalach: Open’er, Kraków Live Festival czy Orange Warsaw. Jeden z najlepszych indie popowych zespół wraca z nowym materiałem zapowiadającym drugą płytę, choć podczas koncertów z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →