fot. Tomasz Mądry

Ewa Farna dalej dzieli się ciałopozytywnym przesłaniem. Jest tracklistaUmami


10 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Ewa Farna w styczniu wyda długo oczekiwany album Umami. Artystka właśnie podzieliła się z fanami tracklistą płyty oraz zdradziła kolejną – nieco bardziej personalną niespodziankę.

Ewa Farna – intymnie i osobiście

Nowe wcielenie artystki budzi wiele emocji. Już pierwszy singiel promujący płytę Umami wywołał ogromne poruszenie – Ciało niosło ze sobą nie tylko konotacje ciałopozytywne, lecz również łatwo było je odnieść do ówczesnej – obecnej – społecznej sytuacji Polek.

Biorąc od uwagę drugi singlowy utwór – No nie – nie trudno dojść do wniosku, że Umami będzie płytą poruszającą ważne, trudne i osobiste treści. Przy tym wszystkim, przede wszystkim, z krążka wypłynie zaangażowanie. Nie umoralniające, nie pouczające, raczej szczerze i mocno perspektywiczne.

Uważam, że często bardziej definiują nas rzeczy, propozycje, zachowania, którym mówimy nie, niż te z którymi się zgadzamy. To, czego nie wybieramy, jest często niewidoczne, a tyle o nas świadczy. Nauczyć się mówić “nie” jest ogromnie ważne, by nasze “tak” mogło faktycznie coś znaczyć. Myślę, że to też ważne dla naszej równowagi psychicznej i dla umiejętności pozostania autentycznym

– powiedziała artystka przy okazji premiery singla No nie

Jeszcze na długo przed wydaniem albumu, Ewa Farna dotarła do problematycznych zagadnień, które postanowiła potraktować bezkompromisowo. Jak ten rozkład siły zostanie rozłożony na płycie?

Ewa Farna – No Nie 

Ewa Farna Umami tracklista premiera płyty
“Umami” – okładka płyty

Umami polską premierę będzie mieć w styczniu, jednak dokładna data nie jest jeszcze znana.

Konkret datę podam razem z pre-save. Nie mogę się doczekać, kiedy mnie poprzez nią na nowo poznacie

– napisała artystka na swoim Facebooku.

Pojawiły się jednak nowe informacje o albumie – w tym okładka oraz tracklista. Wraz ze spisem piosenek, Ewa Farna podzieliła się z fanami jeszcze jedną informacją – artystka jest w ciąży! Wszystkiego najlepszego i oczywiście – czekamy na płytę!

Ewa Farna Umami tracklista premiera płyty
via Facebook

Umami – tracklista albumu

01. Umami
02. No nie
03. Na skróty
04. Ciało
05. Mała czarna
06. Luz
07. 2MIN (feat. Sofian Medjmedj)
08. Wersja 2.0
09. Szalona
10. Ross i Rachel
11. Smutna piosenka
12. Umamy Korzenie i Skrzydła

Ewa Farna w styczniu wyda długo oczekiwany album Umami. Artystka właśnie podzieliła się z fanami tracklistą płyty oraz zdradziła kolejną – nieco bardziej personalną niespodziankę. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →