fot. kadr z serialu "Euphoria"

Euphoria” – jest data premiery i zwiastun drugiego sezonu


24 listopada 2021

Podziel się newsem:

Euphoria już wkrótce powróci na ekrany. Wczoraj wieczorem ukazał się zwiastun drugiego sezonu serialu oraz data jego premiery. Produkcję będzie można obejrzeć na HBO GO.

Euphoria – nowe odcinki oficjalne potwierdzone. Jest konkretna data

Serial debiutował na HBO GO latem 2019 roku, a więc nieco ponad dwa lata temu. Z miejsca stał się ogromnym hitem – sama pamiętam naciski znajomych, zachwalających mi tę produkcję. To, że Euphoria będzie kontynuowana nie podlegało dyskusjom ani wątpliwościom. Pandemia jednakże nieco pokrzyżowała plany wydawnicze, a drugi sezon serialu wciąż się nie ukazał.

Fani mogą jednak być spokojni, bowiem wczoraj na YouTube’ie wylądował oficjalny zwiastun kolejnej części historii Rue. Wraz z niespełna dwuminutowy teaserem, została również ujawniona data premiery nowych odcinków. Czekacie?

Przeczytaj: Najlepsza animacja (wszech czasów?) Netflixa – recenzja serialu „Arcane: League of Legends”

Euphoria sezon 2 zwiastun premiera

Euphoria: nowy sezon, nowe twarze

Zwiastun jest krótki i ukazuje przebłyski wydarzeń z drugiego sezonu. Możemy się spodziewać dużego natężenia brutalności, drastycznych zmian klimatu oraz potknięć głównej bohaterki.

W roli głównej ponownie zobaczymy Zendayę, ponadto pojawią się postacie znane z pierwszego sezonu w tym Nate (Jacob Elordi), Cassie (Sydney Sweeney), Kat (Barbie Ferreira) czy Maddy (Alexa Demie). Do obsady dołączyli również nowi aktorzy, m.in. Minka Kelly, Dominic Fike i Demetrius „Lil Meech” Flenory Jr. Twórcą wszystkich odcinków jest Sam Levinson.

Premiera drugiego sezonu serialu już 9 stycznia 2022 roku. Polska premiera odbędzie się jednak o dzień później – 10 stycznia 2022 roku. Serial będzie dostępny na HBO GO.

EUPHORIA | SEASON 2 | OFFICIAL TEASE | HBO

Euphoria już wkrótce powróci na ekrany. Wczoraj wieczorem ukazał się zwiastun drugiego sezonu serialu oraz data jego premiery. Produkcję będzie można obejrzeć na HBO GO. Euphoria – nowe odcinki oficjalne potwierdzone. Jest konkretna data Serial debiutował na HBO GO latem 2019 roku, a więc nieco ponad dwa lata temu. Z miejsca stał się ogromnym hitem […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →