Epis DYM KNF przyznaje: „Po koncercie odbijaliśmy ziomków z radiowozu!”


26 lutego 2021

Podziel się newsem:

W prowadzonym przez portal Popkiller cyklu Tourbus, raperzy opisują koncertowe historie, która najbardziej zapadły im w pamięć. W najnowszym odcinku pojawił się Epis DYM KNF.

Epis DYM KNF zapytany o swoje najlepsze koncerty, bez wahania odpowiada, że są to te, które zagrał w ostatnim czasie. Pochodzący z Bytomia raper bardziej rozgadał się jednak na temat koncertowej historii, którą zapamiętał najbardziej. Ta jednak nie do końca związana jest z samym występem artysty. Najlepiej będzie, jeśli opisze ją sam Epis:

Pojechaliśmy z ekipą DYM KNF do Tarnobrzega i solenizanta zawinęły psy… Akcja poszła tego typu, że mój ziomek Daniel otoczył radiowóz no i odbiliśmy z niego naszych ziomków

– wspomina raper.

Niestety, ósmy epizod drugiego sezonu serii Tourbus nie należy do najdłuższych i nie wiemy, jak historia potoczyła się dalej. Obserwując reakcję Episa, możemy się jedynie domyślać, że koncertowe zajście ze stróżami prawa źle się na szczęście nie skończyło.

Epis DYM KNF w nowym odcinku serii Tourbus

Kim jest Epis?

Epis swoją twórczość osadził w surowych, ulicznych realiach. Bytomski raper i reprezentant kolektywu DYM KNF na scenie aktywnie udziela się od 2017 roku. Wówczas Epis zaprezentował swój pierwszy legalny album, wydawnictwo Atlas. Kolejne solowe płyty: Chronons, Hybryd i Atom raper wypuszczał regularnie w kolejnych latach. Wydawniczych planów na bieżący rok, Epis DYM KNF jeszcze jednak nie ujawnił.

Epis DYM KNF – Atom


Wszystkie odcinki Tourbus zobaczysz w aplikacji Tango

Tourbus powstał dzięki współpracy Popkillera Tango App. Zatem, jeżeli chcecie być na bieżąco z całym cyklem, to odsyłamy Was właśnie do aplikacji Tango.

Tango Rytmy

Raper jest gościem najnowszego odcinka drugiego sezonu serii Tourbus prowadzonej przez portal Popkiller.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →