Epis DYM KNF przyznaje: „Po koncercie odbijaliśmy ziomków z radiowozu!”


26 lutego 2021

Podziel się newsem:

W prowadzonym przez portal Popkiller cyklu Tourbus, raperzy opisują koncertowe historie, która najbardziej zapadły im w pamięć. W najnowszym odcinku pojawił się Epis DYM KNF.

Epis DYM KNF zapytany o swoje najlepsze koncerty, bez wahania odpowiada, że są to te, które zagrał w ostatnim czasie. Pochodzący z Bytomia raper bardziej rozgadał się jednak na temat koncertowej historii, którą zapamiętał najbardziej. Ta jednak nie do końca związana jest z samym występem artysty. Najlepiej będzie, jeśli opisze ją sam Epis:

Pojechaliśmy z ekipą DYM KNF do Tarnobrzega i solenizanta zawinęły psy… Akcja poszła tego typu, że mój ziomek Daniel otoczył radiowóz no i odbiliśmy z niego naszych ziomków

– wspomina raper.

Niestety, ósmy epizod drugiego sezonu serii Tourbus nie należy do najdłuższych i nie wiemy, jak historia potoczyła się dalej. Obserwując reakcję Episa, możemy się jedynie domyślać, że koncertowe zajście ze stróżami prawa źle się na szczęście nie skończyło.

Epis DYM KNF w nowym odcinku serii Tourbus

Kim jest Epis?

Epis swoją twórczość osadził w surowych, ulicznych realiach. Bytomski raper i reprezentant kolektywu DYM KNF na scenie aktywnie udziela się od 2017 roku. Wówczas Epis zaprezentował swój pierwszy legalny album, wydawnictwo Atlas. Kolejne solowe płyty: Chronons, Hybryd i Atom raper wypuszczał regularnie w kolejnych latach. Wydawniczych planów na bieżący rok, Epis DYM KNF jeszcze jednak nie ujawnił.

Epis DYM KNF – Atom


Wszystkie odcinki Tourbus zobaczysz w aplikacji Tango

Tourbus powstał dzięki współpracy Popkillera Tango App. Zatem, jeżeli chcecie być na bieżąco z całym cyklem, to odsyłamy Was właśnie do aplikacji Tango.

Tango Rytmy

Raper jest gościem najnowszego odcinka drugiego sezonu serii Tourbus prowadzonej przez portal Popkiller.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.