kadr z teledysku „Dżentelmen”

Enso i Nerwus to prawdziwi dżentelmeni. Przynajmniej tak wynika ze wspólnego singla


04 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Enso, syn Edyty Górniak, kontynuuje rapową działalność. W nowym singlu młodego nawijacza wspomógł nieobecny od dłuższego czasu Nerwus.

Jak zachowuje się prawdziwy dżentelmen? Enso ma swój poradnik

Po trzech miesiącach wydawniczej ciszy Enso ponownie wydał singiel. W utworze Dżentelmen wystąpił również Nerwus. Obaj twórcy odpowiedzialni są także za realizację wokali, mix oraz mastering.

Zobacz: Enso, syn Edyty Górniak, bierze się za rap. Pierwszy singiel w sieci

Autorem muzyki jest ponownie sam Enso, natomiast teledysk nakręciła ekipa REC PRO. Obrazek powstał m.in. w Sierra Golf Resort.

Enso feat. Nerwus – Dżentelmen

Dżentelmen to dopiero drugi singiel młodego nawijacza. Pod koniec marca raper zadebiutował singlem Lambada. Od tej pory teledysk do utworu został obejrzany ponad pół miliona razy. Wspomniana piosenka została zmixowana i zmasteringowana przez obecnego w Dżentelmenie Nerwusa.

Nerwus wraca na scenę

Gość syna Edyty Górniak od dłuższego czasu nie pojawiał się na rapowym rynku aż do maja tego roku. Wówczas zaprezentował piosenkę Prawdziwy ja zwiastującą jego powrót na scenę. Raper i producent ma na koncie m.in. współprace z Te-Trisem, Disetem lub Gibbsem.

Nie wiadomo jednak, kiedy album Nerwusa może ujrzeć światło dzienne. Pierwsze single publikowano już w 2015 roku. W tamtym czasie krążek promowały Nie pogrywaj ze mną oraz nerVision.

Chcę byście od początku styczności z moją muzyką, wiedzieli, że mam pewne priorytety i pomimo nowoczesnych brzmień, treści czy utworów, które NA PEWNO znajdziecie na moim albumie, pamiętali, że muzyka to dalej MUZYKA, a nie ciągła kalkulacja rymów i panczy bez emocji i szczerości

– zapewniał wówczas Nerwus (pisownia oryginalna).

Nerwus feat. Adis AMG – Prawdziwy ja

Enso, syn Edyty Górniak, kontynuuje rapową działalność. W nowym singlu młodego nawijacza wspomógł nieobecny od dłuższego czasu Nerwus. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Jak zachowuje się prawdziwy dżentelmen? Enso […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →