kadr z teledysku „Dżentelmen”

Enso i Nerwus to prawdziwi dżentelmeni. Przynajmniej tak wynika ze wspólnego singla


04 lipca 2022

Podziel się newsem:

Enso, syn Edyty Górniak, kontynuuje rapową działalność. W nowym singlu młodego nawijacza wspomógł nieobecny od dłuższego czasu Nerwus.

Jak zachowuje się prawdziwy dżentelmen? Enso ma swój poradnik

Po trzech miesiącach wydawniczej ciszy Enso ponownie wydał singiel. W utworze Dżentelmen wystąpił również Nerwus. Obaj twórcy odpowiedzialni są także za realizację wokali, mix oraz mastering.

Zobacz: Enso, syn Edyty Górniak, bierze się za rap. Pierwszy singiel w sieci

Autorem muzyki jest ponownie sam Enso, natomiast teledysk nakręciła ekipa REC PRO. Obrazek powstał m.in. w Sierra Golf Resort.

Enso feat. Nerwus – Dżentelmen

Dżentelmen to dopiero drugi singiel młodego nawijacza. Pod koniec marca raper zadebiutował singlem Lambada. Od tej pory teledysk do utworu został obejrzany ponad pół miliona razy. Wspomniana piosenka została zmixowana i zmasteringowana przez obecnego w Dżentelmenie Nerwusa.

Nerwus wraca na scenę

Gość syna Edyty Górniak od dłuższego czasu nie pojawiał się na rapowym rynku aż do maja tego roku. Wówczas zaprezentował piosenkę Prawdziwy ja zwiastującą jego powrót na scenę. Raper i producent ma na koncie m.in. współprace z Te-Trisem, Disetem lub Gibbsem.

Nie wiadomo jednak, kiedy album Nerwusa może ujrzeć światło dzienne. Pierwsze single publikowano już w 2015 roku. W tamtym czasie krążek promowały Nie pogrywaj ze mną oraz nerVision.

Chcę byście od początku styczności z moją muzyką, wiedzieli, że mam pewne priorytety i pomimo nowoczesnych brzmień, treści czy utworów, które NA PEWNO znajdziecie na moim albumie, pamiętali, że muzyka to dalej MUZYKA, a nie ciągła kalkulacja rymów i panczy bez emocji i szczerości

– zapewniał wówczas Nerwus (pisownia oryginalna).

Nerwus feat. Adis AMG – Prawdziwy ja

Enso, syn Edyty Górniak, kontynuuje rapową działalność. W nowym singlu młodego nawijacza wspomógł nieobecny od dłuższego czasu Nerwus. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Jak zachowuje się […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →