kadr z klipu do utworu "Będę śniła"

Edyta Górniak gościnnie w rapowym utworze


15 listopada 2022

Podziel się newsem:

Edyta Górniak udzieliła się gościnnie w utworze autorstwa Nerwusa. Wokalistka wykonała refren singla Mów sercem.

Rapowa rodzina

O Edycie Górniak w ostatnich latach dużo częściej mówi się z powodu jej poglądów niż muzyki, którą wydaje. Nie można jednak zapomnieć o tym, że wciąż pozostaje ona obdarzoną niesamowitym głosem wokalistką, co najlepiej obrazuje jej ostatnia współpraca. Dograła bowiem refren do rapowego utworu Nerwusa, który po ponad dekadzie na scenie promuje swój pierwszy solowy album. Jak doszło do tej współpracy? Można się jedynie domyślać, natomiast nie bez znaczenia jest tu z pewnością fakt, że Nerwus współpracuje ściśle z synem Edyty Górniak, występującym pod pseudonimem Enso, z którym wydał utwór Dżentelmen.

Nerwus ft. Edyta Górniak – Mów Sercem

Przekazy z kosmosu

Koniec końców Edyta Górniak nie uniknie jednak tego, że prawdopodobnie już zawsze będzie kojarzyć się ludziom z kontrowersyjnymi opiniami – nawet mocniej niż z drugim miejscem na Eurowizji i utworem To nie ja. Kilka miesięcy temu podczas Zlotu Wolnych Ludzi wypowiedziała się na temat pandemii, sugerując, że wszystkie jej działania podyktował jej… kosmos:

Chciałabym, żebyśmy tak prawdziwie, z serca, podziękowali Matriksowi. Dlatego, że dzięki niemu możemy przypomnieć sobie wartości i zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej prawdzie. Potrzebowaliśmy takiego wstrząsu i kopniaka i dziękujemy im za to. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia. To, że ja wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, to było z pełnym komfortem, dlatego że ja już wcześniej dostałam przekazy, czyli wiedziałam, co może się wydarzyć i byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka.

No cóż, jeśli takie są przekazy od wszechświata to ciężko się z Edytą Górniak kłócić. Chociaż mamy wrażenie, że jesteśmy za mało wolnymi ludźmi, by docenić tę prawdę.

Edyta Górniak udzieliła się gościnnie w utworze autorstwa Nerwusa. Wokalistka wykonała refren singla Mów sercem. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Rapowa rodzina O Edycie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →