materiały promocyjne

Edyta Górniak przemawia o przekazach z kosmosu podczas Zlotu Wolnych Ludzi


27 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Edyta Górniak wystąpiła na Zlocie Wolnych Ludzi „Harmonia Kosmosu”, podczas którego podzieliła się przekazami, które otrzymała od wszechświata. Sprawdź szczegóły.

Edyta Górniak na Zlocie Wolnych Ludzi “Harmonia Kosmosu”

Edyta Górniak od jakiegoś czasu jest znana ze swoich mocno kontrowersyjnych wypowiedzi dotyczących otaczającej nas rzeczywistości. Jej poglądy nie spotykają się z powszechną aprobatą, co też nie przeszkadza wokalistce w dalszym ich głoszeniu. Była jurorka The Voice Of Poland wzięła udział w Zlocie Wolnych Ludzi “Harmonia Kosmosu”, podczas którego wygłosiła przemówienie dotyczące pandemii, naszej rzeczywistości, a także przekazów, które otrzymuje od wszechświata. Oto fragment jej wystąpienia:

Chciałabym, żebyśmy tak prawdziwie, z serca, podziękowali Matriksowi, dlatego, że dzięki niemu możemy przypomnieć sobie wartości i zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej prawdzie. Potrzebowaliśmy takiego wstrząsu i kopniaka, i dziękujemy im za to. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia. To, że ja wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, to było z pełnym komfortem, dlatego że ja już wcześniej dostałam przekazy, czyli wiedziałam, co może się wydarzyć i byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka 

Edyta Górniak podczas Zlotu Wolnych Ludzi „Harmonia Kosmosu”.

Edyta Górniak – W tobie jest światło

Coraz mniej wokalistka

Edyta Górniak na przełomie XX i XXI wieku była jedną z najpopularniejszych polskich artystek, jednak z upływem czasu jej kariera muzyczna mocno wyhamowała. Swój ostatni krążek zatytułowany My wydała dekadę temu. Koncertuje ze swoją muzyką do dziś, jednak ciężko nie odnieść wrażenia, że poprowadziła swoją karierę w stronę celebrycką aniżeli artystyczną. Obecnie zajmuje się głównie działalnością na YouTube, gdzie prowadzi kanał Akademia Przebudzenia. Dzieli się na nim swoimi przemyśleniami dotyczącymi życia. Ale kto wie? Może doczekamy się jeszcze nowego krążka od byłej reprezentantki Polski na Eurowizji?

Edyta Górniak wystąpiła na Zlocie Wolnych Ludzi „Harmonia Kosmosu”, podczas którego podzieliła się przekazami, które otrzymała od wszechświata. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Edyta Górniak na Zlocie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →