kadr z klipu do utworu „Prawdziwy ja” Nerwusa

Nerwus powraca po latach nieobecności i prezentuje pierwszy singiel

Obserwuj nas na instagramie:

Nerwus dał się poznać kilka lat temu jako jeden z najbardziej utalentowanych młodych artystów na polskiej scenie rapowej. Po latach przerwy prezentuje on singiel Prawdziwy ja zwiastujący jego nadchodzącą płytę. Sprawdź szczegóły.

Powrót po wielu latach

Nerwus w okolicach 2016 roku był jednym z najciekawiej zapowiadających się młodych artystów na polskiej scenie rapowej. Można go kojarzyć przede wszystkim ze współprac z Te-Trisem (którego zresztą był hypemanem), Kalim czy Gibbsem. Po wielu latach Nerwus wraca i prezentuje swój pierwszy singiel Prawdziwy ja z gościnnym udziałem Adisa AMG. Utwór ten zwiastuje nadchodzący album rapera. Za bit do Prawdziwego mnie odpowiada trio Loverboyz, w skład którego wchodzą Nerwus, Adis AMG i Mike Johnson.

Nerwus – Prawdziwy ja ft. Adis AMG 

Co znajdzie się na płycie?

Jak na ten moment nie mamy żadnych informacji dotyczących albumu zarówno jeśli chodzi o rzeczy czysto techniczne jak data premiery, jak i zawartości albumu. Pierwsze single na płytę Nerwusa pojawiały się już… w 2015 roku. Wówczas pod klipem artysta pisał w taki sposób:

“nerVision” – to utwór otwierający mój solowy album, pierwszy numer na trackliście, który został singlem po to, żeby celowo złamać konwencję, jakiej hołduje większość raperów. z reguły na pierwszy kawałek promujący płytę powinno się wybrać hitowy, naładowany panczami, bujający, newschoolowo/trapowy numer. jednak nie chcę opierać się na wtórnych motywach muzyczno-tekstowych czy przewidywalnych chwytach. zapraszam. #nerVision. chcę byście od początku styczności z moją muzyką, wiedzieli, że mam pewne priorytety i pomimo nowoczesnych brzmień, treści czy utworów, które NA PEWNO znajdziecie na moim albumie, pamiętali, że muzyka to dalej MUZYKA, a nie ciągła kalkulacja rymów i panczy bez emocji i szczerości.

– opis albumu z 2015 roku (pisownia oryginalna)

Być może starsze numery także trafią na nadchodzący album? Nie pozostaje nic innego niż czekać na dalsze informacje od Nerwusa.

Nerwus dał się poznać kilka lat temu jako jeden z najbardziej utalentowanych młodych artystów na polskiej scenie rapowej. Po latach przerwy prezentuje on singiel Prawdziwy ja zwiastujący jego nadchodzącą płytę. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →