Enea Spring Break 2018 – dziś w Poznaniu rusza 3-dniowe święto muzyki!


19 kwietnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty, wykłady, food trucki, dużo dobrego brzmienia i niesamowity klimat. Już dziś w Poznaniu rozpoczynamy wiosenne, muzyczne przesilenie. :)

Najbliższe 3 dni w Poznaniu będą wypełnione świeżymi brzmieniami z całej Europy. Właśnie startuje Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 2018, na którym BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

LINE UP NA BOGATO

Enea Spring Break 2018 to występy 150 wykonawców z całej Europy, w tym oczywiście czołowych artystów polskiej sceny muzycznej – BOKKA, PRO8L3M, O.S.T.R., Coma, Nixes, L.Stad, Natalia Kukulska, Krzysztof Zalewski, duet Młynarski-Masecki to absolutne, festiwalowe MUST BE!

W POSZUKIWANIU NOWYCH RYTMÓW

Enea Spring Break 2018 to również świetna okazja do muzycznych poszukiwań. W line up’ie festiwalu znalazło się całe mnóstwo wyselekcjonowanych, ciekawych projektów muzycznych. Francuski hip hop, węgierski rock, a może polska elektronika? Jeśli jesteście spragnieni nowych, muzycznych inspiracji i niebanalnych brzmień – Enea Spring Break na pewno Was nie zawiedzie. :)

ALBO INACZEJ 2 PRZEDPREMIEROWO

Druga odsłona Albo Inaczej 2 to jeden z tych koncertów na Enea Spring Break 2018, którego absolutnie nie można przegapić. Tym bardziej, że polskie hip hopowe klasyki w nowych aranżacjach będzie można usłyszeć na żywo jeszcze przed ukazaniem się płyty!

Na scenie pojawią się Monika Borzym, Daria Zawiałow, Fismoll, Krzysztof Zalewski, Andrzej Dąbrowski, Ralph Kamiński oraz raperzy – Ten Typ Mes, Emil Blef (Flexxip), Stasiak i współtwórca legendarnego Warszafskiego Deszczu Numer Raz. A to wszystko w towarzystwie orkiestry pod przewodnictwem Mariusza Obijalskiego. To chyba nie trzeba Was jeszcze namawiać? Widzimy się w sobotę o 18:00 w CK Zamek na Albo Inaczej 2! I nie może być inaczej. ;)

UCZTA DLA USZU I PODNIEBIENIA POD CHMURKĄ

Po intensywnym dniu pełnym muzycznych wrażeń przyda się miły chilling pod chmurką. A w tym celu najlepiej wybrać się na Wolny Food Truck Fest, który zagości obok sceny głównej Enea Spring Break 2018 na Placu Wolności. 20 i 21 kwietnia będzie można tam poczilować przy dźwiękach festiwalowej muzyki lub po prostu wpaść na szybką szamę między koncertami. :)

NIE TYLKO MUZYKA

Ale oczywiście Enea Spring Break 2018 to nie tylko festiwal, ale też showcase i konferencja. Podczas trzech dni imprezy będzie więc niejedna okazja, by pogadać o dzisiejszym rynku muzycznym i poznać wielu ciekawych ludzi. :) Informacje o gościach specjalnych i panelach dyskusyjnych na Enea Spring Break 2018 znajdziecie TUTAJ.

Enea Spring Break 2018 odbędzie się w Poznaniu w dniach 19-21 kwienia. Pełen program imprezy znajdziecie TUTAJ.

To co, widzimy się? :)

 

Koncerty, wykłady, food trucki, dużo dobrego brzmienia i niesamowity klimat. Już dziś w Poznaniu rozpoczynamy wiosenne, muzyczne przesilenie. :) Najbliższe 3 dni w Poznaniu będą wypełnione świeżymi brzmieniami z całej Europy. Właśnie startuje Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 2018, na którym BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! LINE UP NA BOGATO Enea Spring Break 2018 to występy […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: