5 powodów, dla których nie możesz przegapić Enea Spring Break w Poznaniu!


08 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Już 19 kwietnia w Poznaniu będzie można poczuć wiosenny powiew muzycznych nowości. Świeże brzmienia, doskonała selekcja artystów, przedstawiciele branży z całej Europy… Obecność na Enea Spring Break 2018 obowiązkowa!

Wiosenną równonoc mamy już za sobą, ale muzyczne przesilenie jeszcze przed nami! 19 kwietnia w Poznaniu rusza Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 2018, czyli 3 dni przepełnione po brzegi najlepszą muzą. Jeśli jeszcze nie wpisaliście sobie tego wydarzenia w kalendarze, mamy tu kilka argumentów, które są absolutnie nie do odrzucenia. ;)

Tyle muzyki w całym mieście

150 wykonawców w 3 dni – tak wygląda line up tegorocznego Enea Spring Break. Francuski hip hop, polska elektronika, rosyjski rock… Przez cały weekend w najlepszych poznańskich klubach oraz na scenie głównej na Placu Wolności pojawią się najlepsze brzmienia z całej Europy. A ponieważ jest w czym wybierać, warto sobie zaplanować muzyczną podróż po Enea Spring Break, by nie przegapić ulubionych wykonawców. :)

Hip Hop tak, Albo Inaczej

Enea Spring Break to też gratka dla miłośników hip hopu. W programie pojawili się tacy raperzy, jak PRO8lEM i Otsochodzi, ale wszyscy najbardziej chyba czekają na drugą odsłoną projektu Albo Inaczej. Tym razem za polskie, hip hopowe klasyki zabrali się przedstawiciele młodego pokolenia – m.in. Rosalie., Justyna Święs, Natalia Nykiel, Fismoll i Monika Borzym. Na koncercie Albo Inaczej 2 pojawi się też Ten Typ Mes i Emil Blef, a także znany z pierwszej odsłony Albo Inaczej Andrzej Dąbrowski, który otrzymał w tym roku Złotego Fryderyka za całokształt twórczości artystycznej.

Wielkie Gwiazdy w Zamku i Placu Wolności

Biorąc pod uwagę fakt, że 3-dniowy karnet na Enea Spring Break kosztuje 95 zł – lista gwiazd, które wystąpią na festiwalu jest naprawdę imponująca. Na scenie głównej ulokowanej na Placu Wolności zagrają LemON, Kortez, O.S.T.R. oraz zespół Coma. Poza tym na Enea Spring Break usłyszymy też Alice Merton, której sławę przyniósł świetny, popowy kawałek „No Roots”, nominowanego do tegorocznych Fryderyków Krzysztofa Zalewskiego, nowy projekt Ani Rusowicz niXes, Natalię Kukulską i L.Stadt… A to dopiero początek listy wykonawców na Enea Spring Break!

Alternatywnie, elektronicznie, europejsko!

Enea Spring Break to też okazja do zapoznania się z ciekawymi debiutami i niebanalnymi brzmieniami. Swój nowy materiał zaprezentuje najbardziej tajemniczy polski zespół, czyli Bokka, duet Młynarski-Masecki zagrają przedwojenne piosenki w nowych aranżacjach, a Kamil Pivot zarapuje o codziennym życiu współczesnych 30-latków. Enea Spring Break to świetna okazja do muzycznych poszukiwań.

Nie tylko festiwal

Enea Spring Break to nie tylko okazja do posłuchania świetnej muzy na żywo. Poza koncertami w ramach wydarzenia odbędą się ciekawe wykłady i panele o współczesnej muzie, a do Poznania zjadą dziesiątki przedstawicieli z branży. Będzie więc świetna okazja do networkingu i poznania świetnych ludzi. Wpadajcie! Będzie fajnie!

 

Już 19 kwietnia w Poznaniu będzie można poczuć wiosenny powiew muzycznych nowości. Świeże brzmienia, doskonała selekcja artystów, przedstawiciele branży z całej Europy… Obecność na Enea Spring Break 2018 obowiązkowa! Wiosenną równonoc mamy już za sobą, ale muzyczne przesilenie jeszcze przed nami! 19 kwietnia w Poznaniu rusza Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 2018, czyli […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →