Najlepszy polski hip hop na rockowo i jazzowo. Druga odsłona projektu Albo Inaczej na Enea Spring Break!


27 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Tym razem za hip-hopowe klasyki zabrali się przedstawiciele młodego pokolenia polskiej sceny muzycznej.

W 2015 roku to był HIT. Polski hip hop w wykonaniu gwiazd estrady, takich jak Krystyna Prońko, Ewa Bem, Andrzej Dąbrowski czy śp. Zbyszek Wodecki okazał się być wyśmienitym, międzypokoleniowym miksem muzycznym i strzałem w dziesiątkę.

Teraz projekt Albo Inaczej zaprezentuje swoją drugą odsłonę. Tym razem do robienia wariacji na temat polskich rapsów zaproszono przedstawicieli młodego pokolenia – m.in. Fismolla i Monikę Borzym. Kogo jeszcze? Tego dowiemy się zapewne niedługo, bowiem płyta Albo Inaczej 2 pojawi się w sklepach na wiosnę!

Ale to nie koniec dobrych wiadomości! Świeżutkich kawałków z Albo Inaczej 2 będzie można przedpremierowo usłyszeć na żywo podczas Enea Spring Break 2018!

21 kwietnia, obok wspomnianej dwójki i kilkuosobowego bandu pod kierownictwem Mariusza Obijalskiego, wystąpią też Ten Typ Mes i Emil Blef (Flexxip), a także znany z pierwszej odsłony Albo Inaczej – Andrzej Dąbrowski (obchodzący w tym roku sześćdziesięciolecie działalności artystycznej!).

To na 100%, ale niewykluczone, że do tego zacnego towarzystwa dołączą inni artyści zaproszeni do współpracy przy Albo Inaczej 2. Tak czy inaczej – trzeba tam być i tego posłuchać!

Tym razem za hip-hopowe klasyki zabrali się przedstawiciele młodego pokolenia polskiej sceny muzycznej. W 2015 roku to był HIT. Polski hip hop w wykonaniu gwiazd estrady, takich jak Krystyna Prońko, Ewa Bem, Andrzej Dąbrowski czy śp. Zbyszek Wodecki okazał się być wyśmienitym, międzypokoleniowym miksem muzycznym i strzałem w dziesiątkę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →