kadr z klipu do utworu Eminema „Walk On Water”

Eminem na szczycie zestawienia chrześcijańskich piosenek magazynu Billboard


12 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Od dziś Eminem może pochwalić się jednym z najdziwniejszych osiągnięć w swojej długiej karierze. Utwór z jego udziałem stał się liderem chrześcijańskiego zestawienia piosenek przygotowanego przez Billboard.

Eminem liderem chrześcijańskiego Billboardu

Tego nie spodziewał się prawdopodobnie nawet sam Eminem. Do swoich licznych osiągnięć, w których poczet wlicza się m.in. statuetka Oscara czy najwyższy wynik sprzedażowy w historii Stanów Zjednoczonych, od dziś doliczyć może także pierwsze miejsce na… zestawieniu chrześcijańskiego Billboardu. Wszystko za sprawą zwrotki, której użyczył DJ-owi Khaledowi. Na ostatniej płycie producenta zatytułowanej GOD DID pojawił się remix utworu Kanyego Westa Use This Gospel, do którego Em dograł swoją zwrotkę. Numer ten na tyle spodobał się słuchaczom, że trafił na pierwsze miejsce amerykańskiej listy sprzedażowej. Co tu dużo mówić, długą drogę do tego miejsca przeszedł The Real Slim Shady. Pełne zestawienie chrześcijańskich hitów Billboardu znajdziecie tutaj.

DJ Khaled – Use This Gospel (remix) ft. Kanye West, Eminem

Kurtyna opadła po raz drugi

Eminem, oprócz udziału na płycie DJ-a Khaleda, niedawno zaprezentował drugą część składanki Curtain Call. Jest to zbiór hitów wyselekcjonowanych przez samego rapera. Znalazły się na niej utwory wydane po ukazaniu się pierwszej części, a więc sięgające 2009 roku i płyty Relapse. Na Curtain Call 2 znalazło się aż 34 utwory. Z jednej strony jest to bardzo dużo i ktoś mógłby zażartować, że Eminem wszystkie swoje numery uważa za hity. Prawda jest jednak taka, że raper z Detroit jest niezwykle płodnym twórcą. Od 2009 roku na jego oficjalne wydawnictwa trafiło aż 138 utworów! Mieszczą się one na 6 albumach, co daje średnią dokładnie 23 numery na jedną płytę. Fani Eminema zdecydowanie nie mogą narzekać, że ich idol nie dostarcza im wystarczająco dużo muzyki.

Od dziś Eminem może pochwalić się jednym z najdziwniejszych osiągnięć w swojej długiej karierze. Utwór z jego udziałem stał się liderem chrześcijańskiego zestawienia piosenek przygotowanego przez Billboard. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →